Кво точно значи тва?

MA

06.09.06
15:13

Понеже не съм много на вътре с цени,разфасофски,проценти и всички работи свързани с протеини,аминокиселини и въобще хранителни добавки - имам един въпрос.

В залата на един лист пише
Млечно-сурватичен протеин 85% - 1доза (10гр.) - 40 ст.
——————————————- а от долу пишеше май нещо от сорта:
Протеин супер-масс 2100 ( с креатин) - 1доза (15гр.) - 30 ст.

Така.. първия ми въпрос - в програма за маса съм и тренирам 3 пъти в седмицата.Ще е добре ли да пия едно от тези неща и кое от двете по-точно?
И втория въпрос - в колко се разбиват тия 10 гр. (15 гр) , щото гледам ,че който си поръча му пълнат едно половин-литрово шишенце от минерална вода.Дали вътре са разбити само 10гр. за 40 ст. или се разбиват по 20,30 гр. съответно за 80 ст. и 1лв и 20 ст.

Разбирате ли ме? За 500 мл. колко грама протеин разбиват вътре за да знам колко трябва да платя?
Или аз си казвам еди колко си гр. еди къв си протеин и те ми пълнат шишето ,а аз си плащам съответната цена на грамажа ,който съм поръчал?

06.09.06
15:24

[quote author=“martu6”]Понеже не съм много на вътре с цени,разфасофски,проценти и всички работи свързани с протеини,аминокиселини и въобще хранителни добавки - имам един въпрос.

Така.. първия ми въпрос - в програма за маса съм и тренирам 3 пъти в седмицата.Ще е добре ли да пия едно от тези неща и кое от двете по-точно?
И втория въпрос - в колко се разбиват тия 10 гр. (15 гр) , щото гледам ,че който си поръча му пълнат едно половин-литрово шишенце от минерална вода.Дали вътре са разбити само 10гр. за 40 ст. или се разбиват по 20,30 гр. съответно за 80 ст. и 1лв и 20 ст.

Разбирате ли ме? За 500 мл. колко грама протеин разбиват вътре за да знам колко трябва да платя?
Или аз си казвам еди колко си гр. еди къв си протеин и те ми пълнат шишето ,а аз си плащам съответната цена на грамажа ,който съм поръчал?

за мене по доброто е суроватъчния протеин а колко грама ти трябват това зависи от колограмите ти.. а иначе аз си разбивам 30 грама протеин във 200 ml. вода защото лично го харесвам по гъст .

MA

06.09.06
15:28

еми близо 80 кг. съм.
Точно немога да кажа ,но около 77-79.
Демек колко протеин? И как да го пия ,щото гледам ,че някой го пият по време на тренировка?

Sportex

06.09.06
15:33

[quote author=“martu6”]еми близо 80 кг. съм.
Демек колко протеин? И как да го пия ,щото гледам ,че някой го пият по време на тренировка?

30-40 грама след тренировка. Може и същото количество 30мин до час преди трен.

06.09.06
15:34

[quote author=“martu6”]Понеже не съм много на вътре с цени,разфасофски,проценти и всички работи свързани с протеини,аминокиселини и въобще хранителни добавки - имам един въпрос.

Ако имаш желание да взимаш добавки, може да те посъветвам следното:

1/прочети сайта за да разбереш в ОБЩИ линии кое какво е
2/ Не купувай нищо различно от фабрично запечатана кутия на добра чуждестранна марка

06.09.06
17:47

[quote author=“martu6”]еми близо 80 кг. съм.

не е хубаво по време на тренировка .

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1