предмишница

StronG™

06.09.06
23:41

Ами, дойде ред и на детайлите  :wink: затова си купих от тези крьглите гуми.Сещатесе, стискат като глЬмав :shock:
но стигнах до следния момент: стискам по-меката гума ( понеже взех 2, една мека и една твьрда ) и помпя яко, но като стискам по-твьрдата усещам повече натоварване.Та  мисля, че вече се сещате какьв ще е вьпроса ми. По-добре ли е да стискам по меката повече пьти, или да стискам по-твьрдата до отказ? :roll:
:)

06.09.06
23:42

Предмишницата е по добре с по голям брой повторения да се тренира
Това не значи че от време на време не трябва да включваш и другата гумичка

StronG™

06.09.06
23:49

а, супер,надявах се на такьв отговор, защото с меката гума се помпи много здраво.
Мерси :)
П.П. ще я тренирам през ден защото знам, че тя се вьзтановява най-бьрзо от всички групи. И с това се надявам да подобря силата на канадска  :roll:

07.09.06
10:26

А аз си взех ‘машинки’ за стискане и мноу се разочаровах...много меки бе, да ги ... :?

StronG™

07.09.06
10:57

[quote author=“NRG52”]А аз си взех ‘машинки’ за стискане и мноу се разочаровах...много меки бе, да ги ... :?

ми ти в магазина рьцете кьде си ги дьржал ?  :D :D

07.09.06
11:03

[quote author=“StronG™”][quote author=“NRG52”]А аз си взех ‘машинки’ за стискане и мноу се разочаровах...много меки бе, да ги ... :?

Върху женЪта еднЪта, а другата я бях вдигнал със стиснат бицепс за да респектирам околните, ... как къде?!?  :P
* Беше опакована, а разопаковането беше недопустимо.  :?

StronG™

07.09.06
11:07

[quote author=“NRG52”][quote author=“StronG™”][quote author=“NRG52”]А аз си взех ‘машинки’ за стискане и мноу се разочаровах...много меки бе, да ги ... :?

Върху женЪта еднЪта, а другата я бях вдигнал със стиснат бицепс за да респектирам околните, ... как къде?!?  :P
* Беше опакована, а разопаковането беше недопустимо.  :?

Не искам да пазарувам от твоя магазин  :wink:  С такава политика повечето магазини няма да просперират, защото винаги ще има такива недоволни като мен и теб в случея ;) и с право си недоволен.

07.09.06
11:44

Абе...МЕТРО  :)
Аз за друго бях отишъл, та като го нямаше и си накупувах боклуци, ей така...за вътрешен мир.  :lol:

Е, взех си и 2х5 диска Депот - пак е нещо.  :roll:

Иначе за тези машинките и гумичките - те май са за издържливост, иначе най-натоварващо за предмишницата си е разгъването на ‘лост’ с тежест, което засега съм спрял да практикувам, че не моЪ си шавна ръцете след няколко навивания и развивания с 5кила тежест.  :)

StronG™

07.09.06
12:01

[quote author=“NRG52”]Абе...МЕТРО  :)
Аз за друго бях отишъл, та като го нямаше и си накупувах боклуци, ей така...за вътрешен мир.  :lol:

Иначе за тези машинките и гумичките - те май са за издържливост, иначе най-натоварващо за предмишницата си е разгъването на ‘лост’ с тежест, което засега съм спрял да практикувам, че не моЪ си шавна ръцете след няколко навивания и развивания с 5кила тежест.  :)

Аз вчера се разкарвах по цьнтьра и видях един полицай да се здрависва с друг полицай.......на едния преднишницата ми изглеждаше като  биомеханична спалв  :shock:  и затова си купих гумичките  :D :D :D

10.09.06
08:51

[quote author=“StronG™”][quote author=“NRG52”]Абе...МЕТРО  :)

Аз вчера се разкарвах по цьнтьра и видях един полицай да се здрависва с друг полицай.......на едния преднишницата ми изглеждаше като  биомеханична спалв  :shock:  и затова си купих гумичките  :D :D :D

А бре SNCway има не гуми а такива кат в сайта .... Едни пак кадето се стискат ... Мноо са ефикасни  :wink:

StronG™

10.09.06
15:05

ТРЕВАТА, какви пари са? Повече от 20 лева за предмишницата не давам, тя се тренира и без това, но просто искам да изглежда по релефна, незнам дали ме разбирате.Хем да качва маса и в сьщото време да орелефява.Както каза Астор, ще използвам повече по-меката, но и твьрдата пьш ще видим.В клас и без това понякога няма какво друго да се прави  :lol:  :?

10.09.06
15:36

Аз съм против тия ‘стискщисе екстри’. :lol:
Според мен пъти по-добре е да се правят серии набирания без фитили. И да се прави по някоя и друга серия в същята трен. със щанга, ако човек толкова иска да  я натовари,

Sportex

10.09.06
15:56

Много добре я усещам и при бицепсово сгъване с надхват.

10.09.06
23:10

Винаги съм си харесвал предмишницата и съм смятал,че ми е един от най-здравите мускули  :lol:  :lol:  :lol:  тренирам я от около 5 год със топка за стискане и от преди няколко имам и хендгрип.Оделно я тренирам у нас с чук  :lol:  :lol:  :lol: упражнението наподобява чукането  :lol: (не това бе) с чук.Никога не съм ползвал фитили и винаги съм имал железен хват (за моето телосложение).Много хора я пренабрегват предмишницата и не я тренират,което според мене е много глупаво.Предмишницата изглежда много добре като е развита  :)  :)  :) правил съм максимална тяга с 112 кг и никога не съм си изпускал щангата.Казвам ви това,защото в моята зала има индивиди който за всяко упражнение слагат фитили - бицепс , френско, лег и тн.

StronG™

10.09.06
23:14

Фитилите не означават, че човека няма сила да задьржи тежеста.Може би искат да си запазят ставите :wink: Вьпреки, че сьм чувал, че фитилите за нож с две остриета, защото някои хора им се осланят напьлно и тогава хрущялите за напрягат.Или нещо такова ми обясниха. :oops:

10.09.06
23:18

[quote author=“StronG™”]Фитилите не означават, че човека няма сила да задьржи тежеста.Може би искат да си запазят ставите :wink: Вьпреки, че сьм чувал, че фитилите за нож с две остриета, защото някои хора им се осланят напьлно и тогава хрущялите за напрягат.Или нещо такова ми обясниха. :oops:

Ами извинявай бате,ама некви дето влизат в залата от няколко месеца на всяко упражнение с накитници и фитили.После като махне накитника и китката не е свикнала на напрежение какво става.Да не говориме за предмишниците им дето са като глечка за зъби.Фитили само като се дига нещо много тежко за да мога да контролорам тежеста и да ми въздейства на мускула дето тренирам.Например гръб :)

StronG™

10.09.06
23:34

Добре де, прав си :wink: Но сьм виждал здрави хора в залата които си слагат фитилите редовно.

10.09.06
23:53

[quote author=“Sportex”]Много добре я усещам и при бицепсово сгъване с надхват.

При мен при това сгъване тя предмишницата се натоварва повече и от бицепса :):)

Sportex

11.09.06
00:04

[quote author=“Kazaka”][quote author=“Sportex”]Много добре я усещам и при бицепсово сгъване с надхват.

Ми то си е повече упражнение за предмишницата, за това. :wink:

11.09.06
10:49

[quote author=“Sportex”][quote author=“Kazaka”][quote author=“Sportex”]Много добре я усещам и при бицепсово сгъване с надхват.

Ми то си е повече упражнение за предмишницата, за това. :wink:

Да де

StronG™

11.09.06
10:54

да, ама надхват-а не тренира ли само горната част? Ако мога така да се изразя.

11.09.06
20:06

[quote author=“WhyICantLiveWithoutYou”]А примерно ръкавиците ми хващат и китката ? В действителност е така. Ръкавиците ми хващат ръката + китката и малко отгоре. Стяга се здраво около китката и мисля че няма нужда от фитили докато правя набиране или нещо друго.

П.П - стаж 1 година

Е това твоето е ръкавица с накитник :) то няма лощо,но не е хубаво да тренираш винаги с накитик.Относно фитила :) той няма нищо общо с накитника.

[quote author=“BB_SenTineL”][quote author=“StronG™”]Фитилите не означават, че човека няма сила да задьржи тежеста.Може би искат да си запазят ставите :wink: Вьпреки, че сьм чувал, че фитилите за нож с две остриета, защото някои хора им се осланят напьлно и тогава хрущялите за напрягат.Или нещо такова ми обясниха. :oops:

Ами извинявай бате,ама некви дето влизат в залата от няколко месеца на всяко упражнение с накитници и фитили.После като махне накитника и китката не е свикнала на напрежение какво става.Да не говориме за предмишниците им дето са като глечка за зъби.Фитили само като се дига нещо много тежко за да мога да контролорам тежеста и да ми въздейства на мускула дето тренирам.Например гръб :)

за фитилите само на максимални кг съм съгласен.Но не виждам нищо лошо да тренираш с накитници,налакътници и наколенници дори и да си почнал преди 1 месец с фитнеса.Са няма да чакаш да ти слагат пирони в лакътната става, че да си сложиш налакътник я... :)

StronG™

11.09.06
21:47

СПАМ
ASTOR

11.09.06
22:46

[quote author=“MI5”]

за фитилите само на максимални кг съм съгласен.Но не виждам нищо лошо да тренираш с накитници,налакътници и наколенници дори и да си почнал преди 1 месец с фитнеса.Са няма да чакаш да ти слагат пирони в лакътната става, че да си сложиш налакътник я... :)

То няма лошо,но все пак тая китка трябва да си се натоварва и тя,защото става слаба ако постоянно нещо я поддържа.

NO

11.09.06
22:46

Аз предмишница не съм тренирал никога самостоятелно, а смея да кажа, че ми върви много добре. Тайната ми е че си правя тягата без фитили :wink:

12.09.06
00:25

Е на мен пьк нещо не ми вьрви предмишницата-релефа по нея личи ама е малка.Самата кост(т.н. радиева кост) и надолу китката ми се струва малка сравнена с горната част на раката(а и глезена на крака ми е малак).Иначе и аз я тренирам с 1-на такава джаджа.Дайте савет какво да правя за да се одебелят,сирене ли да ям повече заради калция или какво :? ?

StronG™

12.09.06
13:56

СПАМ
Прекаляваш !!!!
ASTOR

12.09.06
14:41

Аз ползвам фитили само за мъртва тяга, но там слагам по 100-110 кг.  :oops:

16.09.06
08:39

StronG™

Не вярвам да е повече от 5-6 лева .... Може и малко повече да е но не е 20 .... Моята ми е подарък и не знам на ква ццена е  :cry:

16.09.06
14:01

Ако ви интересува от къде да си купите хенд  грип  :lol:  :D :D :P :P имаше ги в магазините по 1 лев.Абсолютно същите каквито са и в спортните магазини :)

16.09.06
16:51

добре де, няма ли някоя хенд грип с по-голямо съпротивление, с тия щипчици правя по 200 бройки  :roll: досадно ми е  :lol:

иначе най-натоварващо за предмишницата си е разгъването на ‘лост’ с тежест, което засега съм спрял да практикувам, че не моЪ си шавна ръцете след няколко навивания и развивания с 5кила тежест.

имаш предвид на една пръчка си вързал тежест с въже през средата,стоиш прав и навиваш и развиваш отгоре до долу нали?

17.09.06
11:05

Същото  :mrgreen:
По рецепта на Х_3_мар, ако не се лъжа..с точилката на баба.  :P

...няма вече баници.. :lol:

18.09.06
11:44

[quote author=“NRG52”]Същото  :mrgreen:
По рецепта на Х_3_мар, ако не се лъжа..с точилката на баба.  :P

...няма вече баници.. :lol:

Наи-великото упражнение за предмишница! Само баба ви да не ви набара  :lol:  Бтв съм виждал и специални уреди за същото упражнение, в едни от наи старите зали стърчаха от стените...

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1