Въпрос относно пиенето на Гейнър

10.09.06
22:48

Значи аз пия гейнър преди трен. и след трен., като после обядвам. Питах се дали това смесване на обяд с гейнъра не намаля ефекта му?

И още едно запитване така и така съм се разписал:  Подходящ ли е гейнър съдържащ на 100гр: 32гр Декстроза, 30гр Малтодекстрин, 33гр Суроватъчен протеин, 5гр Протеинов хидролизат за 17г човек, тежащ 65кг(179см), трениращ от 1/2 година?

11.09.06
11:31

дам добър е геийнера само че не си казал по колко гр взимаш на прием?
А относно смесването с обяда,просто обядваи час и половина след като си изпил гейнера,така ще се разпределят по-равномерно въглехидратите,което ще спомогне да се усвоят по-добре и съответно няма да се натрупат като подкожни мазнини  :)

11.09.06
14:03

Еми пия по 30гр преди и 30гр след трен, знам че е недостатъчно, но нямам финансова възможност да се наливам 100-150 гр дневно.

11.09.06
14:09

[quote author=“Babati”]Еми пия по 30гр преди и 30гр след трен, знам че е недостатъчно, но нямам финансова възможност да се наливам 100-150 гр дневно.

Дам спорта си е скъп,мамка мъ... В този случай пии само след тренировка по 60 гр.

Пий го между храненията. Ефекта при мен беше най - голяма така.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1