Какви аминокиселини да си купя?

balu

11.09.06
12:56

Нутрим заслужават ли си или да тръгна по магазините на пиротска, колко пари ще ме оправят?

11.09.06
13:04

Нищо на Нутрим не си заслужава.Universal,Optimum,Scitec и т.н.. това са фирмите (поне от тези който са разпространени в нашата държавичка)

balu

11.09.06
13:27

[quote author=“MuscleTech”]Нищо на Нутрим не си заслужава.Universal,Optimum,Scitec и т.н.. това са фирмите (поне от тези който са разпространени в нашата държавичка)

мерси, а тези марки които изброи като цени голяма ли е разликата от биогейм и нутрим?

11.09.06
13:31

някъде с 50%-70% по-скъпи

[quote author=“balu”][quote author=“MuscleTech”]Нищо на Нутрим не си заслужава.Universal,Optimum,Scitec и т.н.. това са фирмите (поне от тези който са разпространени в нашата държавичка)

мерси, а тези марки които изброи като цени голяма ли е разликата от биогейм и нутрим?

http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=13607&start=0

balu

11.09.06
13:59

мерси много на всички

Optimum Nutrition в момента май държат най - добрата класация в отношението качество и цена.

FZ

11.09.06
17:29

[quote author=“balu”]Нутрим заслужават ли си или да тръгна по магазините на пиротска, колко пари ще ме оправят?

Взе ми си нещо американско .  :wink:

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1