UNIVERSAL milk and egg whey 30lb

14.09.06
22:09

здравеите, искам да ви попитам какво бихте направили на мое място,така дълбоко размислям по въпроса дали да похар4а 300 долара за около 15 кила (30lb) Mле4но яи4ен на UNIVERSAL като в цената са вклу4ени и разходите по изпраЩането на каШона,и така да си реШа въпроса за годината с наи важната добавка в този спорт,работата е там 4е Шипинга е по скъп и от протеина  :twisted: имат въсможност да праЩат по DHL а самият протеин струва 150 долара

Sportex

14.09.06
22:57

Смятай, че на митницата слагат и мито и ддс. Внимавай. :wink:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1