Свестно списание за фитнес

15.09.06
17:13

Има ли списание (вестник) за фитнес  което може да ми препоръчате, по възможност да има свесни интервюта и полезни съвети. Преди си купувах ,,Фитнес и културизам,, но вече май не го печатят.

15.09.06
17:30

То освен между “Мускули и фитнес” и “Олимп” няма между какво да избираш.

15.09.06
18:41

Ми да няма много голям избор :( .Според мен мускули  и фитнес е най-доброто,но пьк олимп е по евтино.Има още няколко списания като например мускули и айран мен,ма ако си начинаещ което и да си вземеш ще ти е от полза,но ако не си едвали-просто статийте са еднообразни и доста се повтарят :roll:

15.09.06
19:08

[quote author=”Петко К”]То освен между “Мускули и фитнес” и “Олимп” няма между какво да избираш.

има , но МиФ е най-добро съотношение пари/количество-качество

15.09.06
19:56

Олимп :!:
ако си позволиш да си купуваш и едното и другото ще забележиш че статиите са еднакви, но олимп-а е по евтин!
разликата е в БГ кръка около списанията. всеки пуска интервюта и материали за свойте състезатели. а тези около олимп са все пак шампионите на бг.. мен лично мн ме дразнят хубенов и мусаши и другите около тях..

забравих, Олимп има и плакат  :wink:

15.09.06
22:37

забравихте и оЩе едно не 4е съм му голям фен просто ми го донесаха и ми стана интересно доста отдавна не бях 4ел на български такива издания за фитнес , става въпрос за изданието на Янислав Та4ев  списанието се казва FITNESS , ина4е другите списания които изброихте вие по ми харесват

Shyne

15.09.06
23:48

зако ти са списания като го има форума на бб теам за мен това е наи доброто

16.09.06
08:44

Олимпа е с почти същите статий само че е 2.50 :wink:

18.09.06
19:38

Нали и двете списания превеждат от едно и също мяст статийте си  :D

Пише се “свестен” бе хора! Може ли така да се излагате ...

[quote author=“manson”]Пише се “свестен” бе хора! Може ли така да се излагате ...

off
Точно това щеше да напиша. Това го виждам даже за 2ри път във форума.

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1