Капочино?!

Saint

15.09.06
23:40

Въпросът може да ви се стори малко тъпичък но ме вълнува искам да знам дали може да се пие капочино с подсладител късно вечер вместо чай например като по този начин да не влияе това  на диетата.На опаковката на капочиното обаче пише че съдържа захар,сухо мляко за хранителните стойности пише че за една опаковка съдържа 58калорий 7гр. въглехидрати 0 мазнини и 0 белтъци.Кажете какво мислите да ли пречи с нещо това на едно НВД?!

BU

16.09.06
10:32

е ако можеш да спиш не виждам кой знае какъв проблем от една чаша. Но по добре сутрин на гладно и после кардио:) А тея подсладители никак не ги тача аз, ебахти и гадорията. По добре  brown sugar.

CR

16.09.06
11:53

поред мен прясно мляко ве4ер е кофти
както и кафе, ама ако го пиеш в заведение, едва ли има кой знае колко кафе
ако е сутрин, по-д-бре след кардиото

16.09.06
17:03

Абе к’во толкова го мислите ? Гърч за 2-3 месеца никакво сладко и после ще пиете капУчино. :mrgreen:

CR

16.09.06
19:05

и после обратно в същата анти-форма, не стаа :x

16.09.06
20:01

[quote author=“cranberrry”]и после обратно в същата анти-форма, не стаа :x

Ако се нахвърлиш на храната като невидял/а - да , но ако подходиш правилно няма да се получи този ефект :wink:

Saint

16.09.06
20:41

е добре става или не става последно

[quote author=“Bu6mena”]е ако можеш да спиш не виждам кой знае какъв проблем от една чаша. Но по добре сутрин на гладно и после кардио:) А тея подсладители никак не ги тача аз, ебахти и гадорията. По добре  brown sugar.

Кафява или бяла е взе захар. На практика нямат разлика.

17.09.06
02:25

що за мляко е това на което белтъка му е “0” :shock:

18.09.06
19:51

[quote author=“manson”][quote author=“Bu6mena”]е ако можеш да спиш не виждам кой знае какъв проблем от една чаша. Но по добре сутрин на гладно и после кардио:) А тея подсладители никак не ги тача аз, ебахти и гадорията. По добре  brown sugar.

Кафява или бяла е взе захар. На практика нямат разлика.

Е има на практика...Кафявата се усвоява по-трудно...но само това  :wink:

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1