Цена на Optimum Nutrition 100% WHEY

19.09.06
15:27

Прочетох на много места за цената му и на всякаде различно.Трябва да си го разделя на 4 до 6 пъти на ден ,но с тези различни цени не мога да си сметна колко пари ще ми излиза на месец .Ако може някой да ми каже колко ще ми излиза на месец удоволствието Optimum Nutrition 100% WHEY.

В П&Б 2.3кг-77дози е 140лв. Демек 77:4=19 дни така че прави си сметка колко пари ще са ти нужни.

FZ

19.09.06
16:31

[quote author=“pecatalud”]Прочетох на много места за цената му и на всякаде различно.Трябва да си го разделя на 4 до 6 пъти на ден ,но с тези различни цени не мога да си сметна колко пари ще ми излиза на месец .Ако може някой да ми каже колко ще ми излиза на месец удоволствието Optimum Nutrition 100% WHEY.

Как така различни цени навсякъде . Ти от къде го взимаш.  :?

Само ше ти кажа 140лв за 2.3кг протеин да дадеш трябва доста зле при положение че този протеин не струва и 40лв!!! Аз си го взимам за 100лв във залата, от силата може да си вземеш на Champian той пак е 100лв по добре отколкото  140лв.

19.09.06
20:31

[quote author=“pecatalud”]...Трябва да си го разделя на 4 до 6 пъти на ден ,но с ...

4-6 дози ли?? е ти колко килограма си и не получаваш ли поне някакви белтъчини от яденето,защото ти излиза 100-150 грама белтъчини само от протеина :shock:

19.09.06
22:49

Какви са тия дози протеин 4 до 6 дози , къде си 4ел на кутията ли, или ония от магазина са ти казали формулата за успеха  :evil: протеин суроватъ4ен трябва да приемаШ единствено преди закуска половин 4ас и след тренировка и другото наи важно е да си добиваШ дневните белтъ4ини от Храната , ако пък искаШ вариант малко по економи4ен Ще пиеШ след трен. протеин и готово  :wink:

22.09.06
11:35

4 дози не са ли много за 1 ден. Аз пия по 1-2 на ден това са около 100 гр, от които 20 гр протеин за моя гейнър, е не виждам ефект от гейнъра, зашото съм начинаещ и без него има ефект ама вече го изпих и се замислям дали да не си купя 80 % протеин.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1