Искам да попитам за сьвет СПЕШНО

MA

20.09.06
23:27

Искам да сваля някои друг килограм и сьм на плодове и зеленчуци + лека тренировка.Но ме интересуват някои плодове дали са вредни за диетата...

:!:  :!: Авокадо,ананас,манго,портокал :!:  :?:  :?:  :!:

Сутрин позволено ли е купичка корнфлекс сьс прясно мляко???

И за седмица и половина колко долу-горе кг. мога да сваля???
Даите ми сьвети какво друго ниско калорично ядене още мога да консумирам за да разнообразя.....

:( пишети ми

Saint

21.09.06
09:40

ще свалиш според това колко калорий ще изгориш!Друго което можеш да хапваш е пилешко месо,риба

FI

21.09.06
10:11

Можеш да включиш и яйца, предимно белтъци. Вместо корнфлекс яж овесени ядки или в краен варянт - мюсли.

Въпроса според мен е не колко кила ще свалиш, а дали искаш да ги задържиш след това или това е само моментно желание за да изглеждаш добре за определен ден. С НВД се сваля по килограм на седмица, ако гладуваш, което не е никак за препоръчване, защото както всички знаем след гладуването всичко се връща двойно, може и до към 5 килограма да свалиш.

MA

21.09.06
11:11

Става дума че искам да сваля колкото може повече килограми за тази една седмица защото имам пречина и след това вече да започна здравословна диета но няма кои да ми я направи.Ако помоля някои от вас би ли ми помогнал с това?? а Относно плодовете ????

FI

21.09.06
11:18

Има сигурно 100 теми назад, ако се разровиш с режими, освен това на сайта има таблица с хранителните стойности на продуктите. Малко трябва да посмяташ само и да си изчислиш необходимите калории за деня и да се стремиш да държиш отрицателен калориен баланс. Това е всичко няма нищо сложно, почети малко и тогава ще ти станат ясни доста неща. Като си направиш режима постни го тука и съм сигурна че ще получиш компетентни съвети дали нещо трябва да се промени. :)

MA

21.09.06
11:50

Може ли някои да ми направи на мен НВД моля ви много  :(  159 сьм висока и тежа 53кг искам да бьда 48 моля ви кажете ми и за плодовете
портокал ананас манго грозде някои от тях вреден ли е за диета

FI

21.09.06
12:09

То бива бива мързел, ама чак пак такова нещо... Поне направи малко усилия да прочетеш нещо... Не мисля, че някои ще седне да ти прави хранителен режим, направи си ти пък дай да го видим... :roll:  :roll:  :roll:

MA

21.09.06
12:18

:(  :cry:  :(  :cry:  :?  :(  :?  :(  :(  :(  :(  :?  :?  :?  :?  :?  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :(

21.09.06
12:52

Няма вредни плодове

22.09.06
00:04

[quote author=“Everything”]Няма вредни плодове

:!:

diavolo_vam

22.09.06
16:09

Ами мила, сутрин ако имаш възможност тичаи или прави гимнастика(гимнастика 30-40 мин, не 2 опражнения и да спреш) и задължително на гладно. Ако искаш да свалиш кила след 18:00 никакво ядене, а плодове след 16:00. Яж само пълнозърнест хляп и по 1-2 филиики и не го смесвай с картофи или ориз. Това е общо взето, ако ме послушаш ще имаш ефект.

23.09.06
17:50

мен ако питаш забрави за хляб, ориз, картофи, алкохол, газирани, плодови сокове

lex cazinsky

23.09.06
18:07

къв хляб  , кви пет лева - нали ви каза , че иска да отслабне възможно най-много за възможно най-кратко време , дори с риск за здравето си. Въглехидратите до нула за една бърза кетоза , бягане на гладно сутрин , никакъв натрий (разбирай сол ама го разбирай буквално ! ) , спираш газираното - пиеш над 5 литра вода и си готова. КАкво да ядеш ли ? Яйца , месо , още яйца и още месо. Рибено масло (задължително) , Центрум с калций (задължително) , ленено масло (по избор). Трудно ще ти е първите два дена. После ще свикнеш значително бързо. Няма да можеш да ядеш по много  , защото така или иначе ще се заситаш доста бързо. Ми , т’ва е - успех и пиши дали си се справила.

уф да - за тренировакта - тренирай интервално рано сутрин и вечер преди последното ядене. Това означава - спринтове/бавно темпо - бягане , колоездене , плуване , секс , каквото се сетиш  :lol:  недей си дава зор с някакви 3-часови тренировки.

diavolo_vam

24.09.06
16:40

Хах.. е ти много добре си и казал на момичето, от твойта диета няма да ослабне ама грам даже може да качи 2-3 кила. Според мен хората нетребва да говорят на изуст, защото някой човек ще вземе да им повярва. ПЪРВО АКО СПРЕ АБСОЛЮТНО СИЧКО И ДАВАМ 3 ДЕНА И ЩЕ ИЗБИЕ ЦЯЛАТА ПЛАНЕТА (ПО ПРОСТОТАТА ПРИЧИНА, ЧЕ И СЕ СПИРАТ СИЧКИТЕ ВЕЩЕСТВА, КОЙТО Е ПРИЕМАЛА ДО СЕГА И ЩЕ И СЕ СТРЕСИРА УЖАСНО МНОГО ОРГАНИЗМА). ВТОРО “вечер преди последното ядене”, КАКВО РАЗБИРАШ ПОД ВЕЧЕР (ПОНЕ АЗ РАЗБИРАМ КЪМ 22:00), ЗНАЧИ ТРЕБВА ДА ТРЕНИРАМ В 10 ЧАСА ВЕЧЕРТА И СЛЕД ТВА ТРЕБВА ДА ЯМ.. ХАХА.. Е НЕИСКАМ ДА ТЕ ОБИЖДАМ АМААА.. ПППппПхахаа.. СПОРЕД МЕН Е ДОБРЕ ДА СИ НАПРАВИ ЕДНО КРОСЧЕ ВЕЧЕР НО СЛЕД НЕГО НИКАКВО ЯДЕНЕ. И ТАКА НЕМОЖЕ ДА СЕ СВАЛЯ ЗА 1 СЕДМИЦА, ЗА КОЛКОТО СИ КАЧИЛ ЗА ТОЛКОТО ВРЕМЕ ЩЕ ГО СВАЛИШ ПРИЯТЕЛЮ, А НЕ ЛАЖИ МОМИЧЕТО. АКО ТАКА СТАВАШЕ ВСИЧКИ ЩЕХМЕ ДА ПРИЛИЧАМЕ НА СУПЕР МОДЕЛИ.

Петко К - не сме слепи, пиши с нормални букви!

lex cazinsky

25.09.06
00:40

[quote author=“diavolo_vam”]Хах.. е ти много добре си и казал на момичето, от твойта диета няма да ослабне ама грам даже може да качи 2-3 кила. Според мен хората нетребва да говорят на изуст, защото някой човек ще вземе да им повярва. ПЪРВО АКО СПРЕ АБСОЛЮТНО СИЧКО И ДАВАМ 3 ДЕНА И ЩЕ ИЗБИЕ ЦЯЛАТА ПЛАНЕТА (ПО ПРОСТОТАТА ПРИЧИНА, ЧЕ И СЕ СПИРАТ СИЧКИТЕ ВЕЩЕСТВА, КОЙТО Е ПРИЕМАЛА ДО СЕГА И ЩЕ И СЕ СТРЕСИРА УЖАСНО МНОГО ОРГАНИЗМА). ВТОРО “вечер преди последното ядене”, КАКВО РАЗБИРАШ ПОД ВЕЧЕР (ПОНЕ АЗ РАЗБИРАМ КЪМ 22:00), ЗНАЧИ ТРЕБВА ДА ТРЕНИРАМ В 10 ЧАСА ВЕЧЕРТА И СЛЕД ТВА ТРЕБВА ДА ЯМ.. ХАХА.. Е НЕИСКАМ ДА ТЕ ОБИЖДАМ АМААА.. ПППппПхахаа.. СПОРЕД МЕН Е ДОБРЕ ДА СИ НАПРАВИ ЕДНО КРОСЧЕ ВЕЧЕР НО СЛЕД НЕГО НИКАКВО ЯДЕНЕ. И ТАКА НЕМОЖЕ ДА СЕ СВАЛЯ ЗА 1 СЕДМИЦА, ЗА КОЛКОТО СИ КАЧИЛ ЗА ТОЛКОТО ВРЕМЕ ЩЕ ГО СВАЛИШ ПРИЯТЕЛЮ, А НЕ ЛАЖИ МОМИЧЕТО. АКО ТАКА СТАВАШЕ ВСИЧКИ ЩЕХМЕ ДА ПРИЛИЧАМЕ НА СУПЕР МОДЕЛИ.

леле , секси чети малко преди да даваш критика. Кой е казал да спира всичко - яде си месо , яде си яйца , плюска мазнини с една дума. Никъде не съм казал гладуване. Еми ако трябва и към 10:00 ще тренира - за прозорец чувал ли си , post-workout nutrition , английски разбираш ли ? Да си легне след кросче въобще не мисля че е добра идея. Хайде с малко повече мисъл другият път  :roll:

diavolo_vam

26.09.06
11:47

Ами аз мисля, че след кросчето да яде е още по лоша идея, защото каквото е изгорила вечерта след кроса с яденето ще го възтанови и даже вечерта като се легне след като е яла, всичкото става на мазнини.

lex cazinsky

26.09.06
20:41

аз пък казвам , че след интервалното кросче , което ще направи едно ядене за последно само ще я възстанови и ще я подготви за по-добър сън. Това за мазнините едва ли ще стане при подобно хранене.

26.09.06
23:49

[quote author=“lex cazinsky”]аз пък казвам , че след интервалното кросче , което ще направи едно ядене за последно само ще я възстанови и ще я подготви за по-добър сън. Това за мазнините едва ли ще стане при подобно хранене.

в тоя ред на мисли - какво хранене след крос4ето? а ако крос4ето е сутрешно? колко време след и какво за ядене? може ли примерно плод с някви ядки?

lex cazinsky

27.09.06
10:36

ако е сутрешно на гладно - след това имаш право да се освиниш както подобава. Аз съм фен на стратегията: закуската - най-обилното ястие за деня. Ако е вечер - само протеин , по възможност животински  8)

27.09.06
12:29

един вид месце?
нещо крастави4ка, зелен4ук някакъв?

lex cazinsky

27.09.06
19:17

зеленчуците са адски бавни като разграждане затова по принцип ги избягвай вечер. Не че съм голям фен на разделното хранене и при все има някои принципи , които е добре да се съблюдават , доколкото е възможно.

FI

27.09.06
19:39

Аз като правя кардио сутрин, след това чакам 1-2 часа и ям овесени ядки с ленено семе. Но ако не ти се чака варианта е месце. За вечерно кардио салаткя, месо, зеленчук, яйца, абе всичко само не и въглехидрати. Ама ти си знаеш де, че вечер не е добра идея за въглехидрати. :)

27.09.06
20:06

[quote author=“lex cazinsky”]зеленчуците са адски бавни като разграждане затова по принцип ги избягвай вечер. Не че съм голям фен на разделното хранене и при все има някои принципи , които е добре да се съблюдават , доколкото е възможно.

E то зависи за какъв зеленчук говорим...
Ако е краставица или маруля няма проблем вечер да се ядат.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1