Няколко въпроса относна упражнения

ForsakenSoul

22.09.06
19:08

Така искам да попитам няколко въпросчета. Искам да си намаля талията, както и задните части. По принцип съм стегнат, но имам и за сваляне. Не искам сега да ми кажете бягай и карай колело, защото не става - некви други упражнения, ако има моля да ми ги кажете. Искам да попитам също възможно ли е да правя тренировка за крака за релеф или в тази тренировка само се качва маса? Мерси предварително.

22.09.06
22:22

[quote author=“ForsakenSoul”]Така искам да попитам няколко въпросчета. Искам да си намаля талията, както и задните части. По принцип съм стегнат, но имам и за сваляне. Не искам сега да ми кажете бягай и карай колело, защото не става - некви други упражнения, ако има моля да ми ги кажете. Искам да попитам също възможно ли е да правя тренировка за крака за релеф или в тази тренировка само се качва маса? Мерси предварително.

1.Не можеш да избереш от къде да свалиш мазнини.
2.Друг начин освен кардио-бягане или колело за изгаряне няма или поне това е най-ефективния...мазнините не се изгарят ЛОКАЛНО !
3.Релефът не се получава от упражненията,а от диетата !

diavolo_vam

23.09.06
01:06

Щом нестава с кардио, значи проблема ти е в храненето. Намали вечерното ти хапване колкото се може повече и сутрин тренирай на гладно. Яж само пълнозърнест хляб и не го смесвай с ориз или картофи.

ForsakenSoul

23.09.06
12:44

Хляб въобще не ям, ям въглехидрат само на обяд (ориз или варен картоф) и вечер не се храня късно - максимум 8.30 (което не е много често) Наскоро чух, че скачането на въже помагало за сваляне в задника  :? A и също как да тренирам краката за релеф - повече повторения, какви упражнения :?:  :?:

23.09.06
13:03

1. смяташ си калорийния баланс и изваждаш от него 500кал примерно
2. 2.5гр/кг телесно тегло са ти белтъчините
3. 1гр/кг телесно тегло са ти въглехидратите, предимно такива с нисък ГИ, които не предизвикват инсулинов пик
4. останалото от калориите са ти мазнини, зехтин, ядки и др.
5. гледай да имаш поне 5-6 яденета, на ядене не повече от 30-40гр протеин.
6. въглехидратите до обед да си приключил с тях
7. кардиото - сутрин на гладно, може само кафе или аминокиселини, след него само белтъчно хранене и след час-два, въглехидратното ядене.
8. тренировката в залата - ако е сутрин да не е на гладно ! , ако е следобед 2 часа преди нея да е последното хранене
9. за краката намали тежестите и прави повечко повторения като искаш, макар че аз така не мога. Клек ако правиш не клякай напълно до долу.
10. тренирай с голям интензитет - макс 1 мин почивка между сериите.
11. в следващите постове може и да ти кажат да не ядеш след 18.00 :twisted: , но това да не те притеснява, докато в късното ядене няма въглехидрати и си в рамките на отрицателния калориен баланс.
Няма начин да не постигнеш ефект  :wink:

п.с. кардиото си го прави, но основното си е храненето

Няма локално орефляване. Сваляш навсякъде(така и качваш).

23.09.06
17:40

[quote author=“emzo”]2.5гр/кг телесно тегло са ти белтъчините

за активно тегло иде ре4, нали?

23.09.06
18:04

[quote author=“cran-berry”][quote author=“emzo”]2.5гр/кг телесно тегло са ти белтъчините

за активно тегло иде ре4, нали?

Ако под активно разбираш теглото, което показва кантара - ДА, и това е стойност за мъж, за жена може малко по-ниска - 2.0-2.2гр. примерно.

24.09.06
01:19

под АКТИВНО тегло разбирам теглото БЕЗ мазнините. знам, 4е за жени е по-малко

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1