Въпрос за хранителен режим

23.09.06
13:22

Здравейте,
на 18 години съм и имам доста за сваляне(по моя преценка около 20 кг).Преди няколко дни си взех велоергометър и въртя сутрин и вечер по 20-25 мин. Бих искала да ми препоръчате и някакъв хранителен режим за да сваля излишните килограми за няколко месеца.Мерси предварително

FI

23.09.06
14:04

НВД! В сайта можеш да видиш кои храни какви стойности имат, а също така и инфо за режима. Изчисли колко калории на ден трябва да поемаш и от там почвай да смяташ какво ядеш. Трябва да си на минус 300 - 400 калории от това което поемаш.

Правилно. Трябва да изгаряш повече калории отколкото поемаш.

diavolo_vam

26.09.06
11:54

Прави са в сайта има доста информация. Но все пак един савет от мен, сутрин нагладно карай 20-30 мин. Вечерното ти хапване да е възможно най-рано ( в зависимост в колко си лягаш, ако си лягаш към 23-24 часа посленото ти ядене да е в 18-19 часа). След последното ти ядене пак карай около 20 мин. Един хранителен режим може да ти преложа (най-стандартния). От понеделник до събота последното ти ядене да е в 18 :00 часа, като наблягаш само на белтъци и въглехидрати. В неделя можеш да ядеш от всичко, но по малко и посленото ти ядене да е в 17:00. Това е най-простия хранителен режим с цел намаляване на теглото. Успех.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1