Креатин и Глутамин - употреба

24.09.06
09:11

знам че е една от 1231341 теми по въпроса н оне можах да намеря точен отговор на въпроса ми а от утре започвам да пия. Става дума за дозировката и употребата на двете дубавки. Каква е точната доза (грам добавка*живо тегло) и как да си я отмервам в домашни условия. Как да разделя дневната дажба и с може ли да ги пия заедно(наведнъж).

Rock_acdc

24.09.06
13:34

Първо може да заведиш с креатина. ПО 20 грама на ден в продължение на 5 дена. Като на прием взимаш по 5 грама. (една супена лъжица) . Зареждането се прави само ако креатина е монохидрат. Глутамина можеш да го взимаш непосредствено след креатина, но взимай най много по 10 грама на ден. ХУбаво е сутринта единия прием , адругия може след зала. След зареждането взимаш само по 10 грама преди и след тренировка от креатина . А глутамина можеш да си го продължиш дори и след това. Креатина го взимай кам 1 месец , не повече , понеже организма ти привиква към него и няма смисъл от него. Докато ги взимаш обилно вода, не ги взимай с натурален сок , това е простотия. Простите въглехидрати можеш да си ги набавяш със мед /

24.09.06
13:40

1 супена лъжица със или без връх? след зареждане с монохидратен креатин не е ли по 5 грама на ден, що две по 10?

мерси мн!

ludiaBG

24.09.06
13:47

аз пия само креатин и го пия така зареждане сутрин на гладно 10 грама разтворен в 250мл сок от грозде и вечер преди лягане пак 10 грама !! след зареждането само по 5гр на ден сутрин след ставане пак преди да сам ял

Shyne

24.09.06
13:50

една 4аена лъжица,а не супена лъжица

[quote author=“ludiaBG”]аз пия само креатин и го пия така зареждане сутрин на гладно 10 грама разтворен в 250мл сок от грозде и вечер преди лягане пак 10 грама !! след зареждането само по 5гр на ден сутрин след ставане пак преди да сам ял

Не ти е правилно приемането. Креатина трябва да се пие на по - малки дози(от 5 гр. в твоя случай) по 4 пъти. Разтваря се трудно и за това. Има хора които като пият по 5 грама на ден го разделят на 2 пъти дори. Надявам се разбра мисълта ми.

24.09.06
14:59

супена или чаена лъжица? със или без връх?

Shyne

24.09.06
16:10

4аена със връх

24.09.06
18:25

преди след или повреме на ядене?

ludiaBG

24.09.06
20:58

[quote author=“boxerg”][quote author=“ludiaBG”]аз пия само креатин и го пия така зареждане сутрин на гладно 10 грама разтворен в 250мл сок от грозде и вечер преди лягане пак 10 грама !! след зареждането само по 5гр на ден сутрин след ставане пак преди да сам ял

Не ти е правилно приемането. Креатина трябва да се пие на по - малки дози(от 5 гр. в твоя случай) по 4 пъти. Разтваря се трудно и за това. Има хора които като пият по 5 грама на ден го разделят на 2 пъти дори. Надявам се разбра мисълта ми.

незнам може и така да се пие както ти казваш,но на мен ми казаха така да го пия !!

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1