Малко тъпа тема !

25.09.06
22:26

имам един въпрос .
какъв медикамент да си купя от аптеката за костите едно момче ме посаветва калции да си взема какво мислите и някав съвет ако имате нещо?

ако съм объркал раздела съжалявам мн

Не ти трябват медикаменти. Пий мляко(яж кисело), яж сирене и всички такива млечни продукти. Те са източник на калции. Като можеш да приемаш нещо естествено - не ти трябват добавки.

Sportex

26.09.06
04:29

Калции като добавка само с Витамин Д, иначе не може да го усвоиш в по-големи количества. Естествено и двете в референтните дози. :wink:

Rock_acdc

26.09.06
08:50

[quote author=“aerox4e”]имам един въпрос .
какъв медикамент да си купя от аптеката за костите едно момче ме посаветва калции да си взема какво мислите и някав съвет ако имате нещо?

ако съм объркал раздела съжалявам мн

Калция не е медикамент. Вземи си калмацин , това е добавка смесена с калций цинк и магнезии. Мисля , че при мен подейства , укротява много яко болката. ама беше някакъв  вносен и имаше прилично количество и в добро съотношение

26.09.06
12:00

Вземи си Суправит-разтворими таблетки.Калций+вит.Де+други добавки.Има го и в хипермаркетите

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1