За НВД...

27.09.06
23:58

7.30 - 100гр.овесени ядки+?белтъка и ?жълтъка
10.40 - 400гр кисело мляко 2%
2.30 - 200гр. пилешко
4.15 - 4 аминота
4.30 - трен.+кардио
6.00 - 4 аминота
6.15 - 200гр. пилешко+200гр картофи
8.30 - 200гр. пилешко

Значи имам няколо въпроса. За първото ядене колко белтъка и колко желтъка да ям? Дали мога да добавя някъде кашкавал(тъкмо да си набавям оше мазнини от него) и нещо за преди лягане да пия, че нямам нощен протеин...и някаква салата с зехтин(пак за +мазнини, че ми се виждат малко) дайте ако може някаква рецепта, че не съм свикнал да ям много често такива салати.
И овесените ми ядки ми се виждат малко странни на етикета на тях пише захариди(въглехидрати)67.5г. и в същото време 62г мазнини и това на 100г  :shock: други ли да си купя?

FI

28.09.06
21:54

Че кви са тея овесени ядки, да не става въпрос за мюсли? Щом са със захар не стават за НВД.

Не пишеш колко килограма си, незнам дали картофите са подходящи за НВД, може би веднъж седмично, но всеки ден се съмнявам.

Препоръчани продукти
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1