Кое е най-доброто?!

Saint

14.10.06
21:28

Кой хранителен режим според вас е най-добрият за покачване на ММ но за чиста мускулна маса не искам да качвам мазнини много е важно!!!Понеже днес излизам от НВД кажете как да процедирам за напред лека по лека ли да излизам дайте моля ви малко повечко обяснение по този въпрос.10х на всички

P.S.Малко повечко да кажа за мен и за НВД-то ми за да имате по общо представа.Значи висок съм 184см. и тежа(измерих се сутрин на гладно)69 кг. на НВД съм от два месеца и половина като почнах да свалям бях 85кг. значи за тези два месеца и половина съм свалил 16кг.Кажете ако е нужно да постна и НВД-то?!

14.10.06
23:39

[quote author=“Saint”]Кой хранителен режим според вас е най-добрият за покачване на ММ но за чиста мускулна маса не искам да качвам мазнини много е важно!!!Понеже днес излизам от НВД кажете как да процедирам за напред лека по лека ли да излизам дайте моля ви малко повечко обяснение по този въпрос.10х на всички

P.S.Малко повечко да кажа за мен и за НВД-то ми за да имате по общо представа.Значи висок съм 184см. и тежа(измерих се сутрин на гладно)69 кг. на НВД съм от два месеца и половина като почнах да свалям бях 85кг. значи за тези два месеца и половина съм свалил 16кг.Кажете ако е нужно да постна и НВД-то?!

няма да е зле да го пуснеШ за 10 седмици си свалил доста,а колкото за 4истата мускулна маса е малко невъзможно а пък и цялата година да бъдеШ релефен е нездравословно заради хранителният прием в НВД е разбира се има и късметлии които са си релефни по рождение но това се казва ГЕН  генетика

Saint

16.10.06
11:15

:roll:  :roll: Какво става никой ли нищо не може да каже!!! :roll:  :roll:

Sportex

16.10.06
13:35

Ако искаш да качваш мини на НВД ама с положителен калориен баланс.

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1