Не купувайте уреди на TOP SPORT

22.10.06
11:10

Абсолютно скапана марка! Кростренажорът, който си купих, издържа максимум 1 месец преди да му се счупи една втулка, в резултат на което съединението беше увредено безвъзвратно и непрекъснато ръси стружки и масло при употреба. След още някои и друг месец се счупи заварката на единия педал към маховика. Оказа се, че се  дължи на дефект още при производството - при заварката се е получила шупла.
И тъй като уредът е още в гаранция, когато логично решихме да се възпозлваме от правото си, се оказа, че единственият сервиз, който обслужва тази марка, се намира в Бургас!!! :shock: И всички разходи по транспорта до там и обратно били за сметка на потребителя! :evil: Такава наглост не бях чувала, може би трябва да наема спедиторска фирма с тир, за да ми закара уреда на майна си?! Как ли пък не!

Оправихме си го сами, както можем, но ако имах 400лв. за друг, щях веднага да го изхвърля на боклука! Не се прецаквайте и вие.

CS

22.10.06
23:32

мястото на темата май не е за тука :roll:

22.10.06
23:43

За къде е според теб? Аз се чудех къде да я постна и реших, че все пак тук гледат хора, които търсят да купят някой уред и със сигурност преценяват дали да го направят ново, или на старо...

Понякога евтиното излиза скъпо, а ако нямаш късмет скъпото излиза още по скъпо  :?

Владимир Недков

23.10.06
20:54

Темата е преместена, понеже не отговаря на критериите на резделите “Купувам” / “Продавам”. Аргументацията е, че уважаемата авторка на темата не купува/продава нищо.

24.10.06
12:40

Moже би, не е зле да има една закърфичена тема “Не купувайте - тези уреди, суплементи и т.н.”

Все пак, всичките ние сме потребители - няма лошо да си споделяме такава информация, може пък някой да се опази от някой грешен разход. :)

Евалата за темата..в интерес на истината и аз съм се замислял за някакъв подобен уред и сега поне знам от кой няма да си купя!  :)

24.10.06
17:38

имал сам подобен проблем с мобилен телефон и са ми казвали “прати си го за твоя сметка до сервиза в София” но след като споменах за комисията  за защита на потребителите поеха всичко за тяхна сметка.

28.10.06
08:58

Нашия кростренъжор в фитнеса е на TOP SPORT и е вече на повече от 2 години и не е мръднал  :wink: А като видя сутрин кви свине се качват на него лошо ми става  :x

28.10.06
13:31

[quote author=“TREVATA”]Нашия кростренъжор в фитнеса е на TOP SPORT и е вече на повече от 2 години и не е мръднал  :wink: А като видя сутрин кви свине се качват на него лошо ми става  :x

Очевидно, когато става дума за уреди за хиляди левове, работата става друга (защото, предполагам, кростренажорът във вашия фитнес не е home edition, като моя  8) ). Моето наблюдение е, че сериозните фитнес зали не се оборудват с българска или китайска техника, а само с утвърдени марки. А TOP SPORT не е такава. При тези двойни стандарти и “пестене” няма и да стане скоро... :lol:

29.10.06
08:09

[quote author=“Lumina”][quote author=“TREVATA”]Нашия кростренъжор в фитнеса е на TOP SPORT и е вече на повече от 2 години и не е мръднал  :wink: А като видя сутрин кви свине се качват на него лошо ми става  :x

Очевидно, когато става дума за уреди за хиляди левове, работата става друга (защото, предполагам, кростренажорът във вашия фитнес не е home edition, като моя  8) ). Моето наблюдение е, че сериозните фитнес зали не се оборудват с българска или китайска техника, а само с утвърдени марки. А TOP SPORT не е такава. При тези двойни стандарти и “пестене” няма и да стане скоро... :lol:

Е да не е home edition ама нищо че ена TOP SPORT държи .... Аз сам ебати къръка вчера писах че нищо ми няма отидох в фитнеса и се беше разавлил  :lol:  :lol:  :lol:

29.10.06
11:39

ХАХАХАХА! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :wink:
:P Не си ти каръкът - клиентите на TOP SPORT са! :wink:

04.11.06
08:33

[quote author=“Lumina”]ХАХАХАХА! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :wink:
:P Не си ти каръкът - клиентите на TOP SPORT са! :wink:

А бре и предишния тренъжор беше на некфа друга марка и той държа толкоз време нз ... Ама дали аз сам каръка не мога да кажа  :lol: Сигурно сам аз  :wink:

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1