Помогнете да си съставя подходящо меню

Темата е заключена.

03.10.04
17:21

И така като за начало трябва да спомена ,че имам...особено голям проблем със спазването на диети....обичам да си похапвам..и това определено се отразява на външния ми вид!!
на 17 години съм от един месец тренирам...интензивно..фитнес 5 пъти в седмицата..с програма...наблягаща на...интензитета за сметка на тежестите и резултата е малко повече от 1кг..което според мен си е краино незадоволително предвид...часовете потене в залата...
Освовното,което ме притеснява е...ЯДЕНЕТО :wink: ....Не държа много дълго на диети..,а явно трябва да променя..хранителния режим....почти по...14/16 час на ден съм извън къщи,защото уча и тн. и спя около...8/9 часа....ям...най-много вечер..и това..много ме притеснява...
Имате ли някакви идеи...как да съставя индивидуален хранителен режим...и можете ли да ми помогнете в тази насока...а и освен това..пия редовно витамини...и пия около...2литра вода :?
10х предваритрелно

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1