04.03.07
19:40
Здравейте! В момента съм в период на покачване на маса. Взимам протеини, кре-алкалин, трибулус и ZMA. Удачно ли към тези добавки да прибавя и 7-кето-продукт на NOW /7-KETO е естествен метаболит на DHEA (дехидроепиандростерон). Той представлява нехормонален и неандрогенен дериват на DHEA, тоест той има същите целеви ефекти като DHEA, но няма страничните му ефекти/? Предварително благодаря за споделен опит и мнения.
Специално за DHEA-та мога да дам лично мнение, тъй като направих един 15 дневен цикъл с нея. Останах много доволен - качих доста кг., но имаше и малко мазно. Ако този продукт, който искаш да взимаш има същото действие като DHEA-та, спокойно може да го вземеш ;) .
А за страничните ефекти на DHEA-та знам, че се проявяват при дълга употреба и във високи дози, лично на мен нищо ми нямаше от нея :)