Креатинна умора !

01.11.04
10:17

един приятел ми разказа, че след като взимал креатин 2 месеца и после като го спрял и се започнала мега умора, тъй като се е пристрастил към него (креатина) !!! сега ми мина първия месец от приемането на креатина.Искам да знам ще се случи ли това и при мене, защото ако е така направо го мятам през терасата тоя креатин и му ебавам майката.....?

01.11.04
13:03

Ами креатина се спира след два месеца прием, защото за това време организма би трябвало да се е наситил с него и по-нататъшното му приемане е излишно (е след 4-5 седмици почивка може пак). Не съм чувал друг път за такава умора. Аз го взимах в продължение на 4-ри седмици и го спрях защото свърши  :(  . Е минаха вече 3 седмици и в залата се чувствам супер. Въпреки че при всеки ефекта малко или много е различен, не се претеснявай ами си го взимай.

02.11.04
12:01

На мене лично като пия креатин повече от 1 месец после започват да ми се забавят рефлексите незнам защо така става някои друг ако има такива странни ефекти нека каже

head_hunter

02.11.04
15:14

Хахахаха приятеля ти да не бърка - да е взимал кокаин  :D ! А сега сериозно - това си е съвсем нормална реакция след като го е спрял да спадне малко и от силата и естествено да се чувства по-уморен.

02.11.04
17:51

Креатина е препарат за сила не за маса.
Преместена тема.
vanisher

14.12.05
23:13

Това за умората и на мене ми се е случвало. Също при вземане на креатин сякаш се чувстваш по-сънлив сутрин и е по-трудно събуждането. :x

15.12.05
00:09

Едва ли е от него наистина след време се чувства понижена издръжливост и по бавно въстанояване между сериите но нищо повече

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1