Тренировка за крака без тежести

01.11.07
09:31

Клякания, напади и скачане на въже правя аз, ама ми се щеше да влюча още нещо - идеи?

01.11.07
09:36

А какви са целите ти?

Римска тяга, повдигане на пръсти.

01.11.07
11:12

Жорка, каква е тая римска тяга без тежест? :roll:  ;-)
патешко ходене, подскочи от клек .... за друго май не се сещам в момента

01.11.07
11:23

+ Клякане на един крак.
Хиперекстензии - дават ги за задно бедро, ама не знам, дали имаш условия за тях.
Напади - ама без тежест...де да знам. Има и едно упражнение, при което лягаш на страни, сгъваш долния крак и вдигаш и сваляш другия - т;ва съм го виждал само...

01.11.07
11:25

То и аз досега търсех информация за римска тяга из нета, и се се ядосвах, че ми излизат само резултати за римска мъртва тяга... Ама пак важи, ше я изпълнявам с малко килограми...
А иначе си имам причини да не натоварвам с тежести краката, а все пак искам да ги тренирам... Благодаря Ви много за бързите отговори.

ПС. Аз намерих из нета, и неколко упражнения за задник... Е верно, че са малко дамски, ама боли ме фара...

казано от FRANKO1 на 01.11.07, 11:12:

Жорка, каква е тая римска тяга без тежест? :roll:  ;-)
патешко ходене, подскочи от клек .... за друго май не се сещам в момента

Само с ръцете надолу. Пак ще усети напрежение гарантирам, стига краката да са абсолютно прави.

01.11.07
17:55

Най - вероятно причините да не тренираш краката с тежести са неоснователни, все пак сподели ги?

05.11.07
07:47

наистина, каква ти е целта
Може да правиш така , клекове- по бързично , без да ‘заключваш” ставите горе  20-25 повторения и напади така някаде към 4-5 серии за всяко упражнение. Гарантирам че ще ти се напомпат краката , а до колко ще се стресира е друг въпрос.

05.11.07
22:09

Weighted Sissy Squat http://www.exrx.net/WeightExercises/Quadriceps/WTSissySquat.html

Мнението беше редактирано от valentinik46 на 05.11.07 22:11.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1