Базови тренировки

Прескочи до:

15.09.10
20:02

казано от PULLUP на 15.09.10, 19:41:

казано от kristiancho на 15.09.10, 19:21:

но да ти се вижда всяка вена и да имаш 12 плочки е доста гейско

Гейско, защото неможеш да го имаш може би :) те значи културистите са си такива така ли ...

Щом се засягаш така значи или си гей или имаш прочки на корема.Дано да е второто.Аз се кефя на култористи ,но когато са в основен период.Пък за мене най-красивия култорист е Арнолд.

И ако е пьрвото кво нещо против геиовете ли имаш?В дьржавата в коиато живеа за такива работи си замонаваш от форума а и вьв всиака европеиска предполагам.

Мнението беше редактирано от vatman на 15.09.10 20:09.

15.09.10
20:20

казано от PULLUP на 15.09.10, 19:41:

казано от kristiancho на 15.09.10, 19:21:

но да ти се вижда всяка вена и да имаш 12 плочки е доста гейско

Гейско, защото неможеш да го имаш може би :) те значи културистите са си такива така ли ...

Щом се засягаш така значи или си гей или имаш прочки на корема.Дано да е второто.Аз се кефя на култористи ,но когато са в основен период.Пък за мене най-красивия култорист е Арнолд.

Ее, човек аз тамън да покажа пресата и педерас ме изкарахте.. Ама не вярвам с 120 гръдна много педали да има :D, не че е нещо и все пак..

15.09.10
23:35

Какъв е този КултОрист бе момче, ти май си мислиш за Моторист ? :D
        Културист е думата...
Ама не ми казвай, че си се объркал, постоянно така я шляпаш...

Мнението беше редактирано от Madboy на 15.09.10 23:35.

само гей не бях до сега :D:D

16.09.10
18:29

казано от Madboy на 15.09.10, 23:35:

Какъв е този КултОрист бе момче, ти май си мислиш за Моторист ? :D
        Културист е думата...
Ама не ми казвай, че си се объркал, постоянно така я шляпаш...

ХАХАхах, оле не майна наистина съм написал култОрист, не ве чесно даже се нервя някой като пише мускОл,култОрист ама ето и аз се обърках :D

23.09.10
12:41

Тренировката с тежести не е толкова елементарно занимание колкото изглежда. Ти хубаво, че си доволен от размера на краката си, но като ги пренебрегваш тренирайки само горната част на тялото си неминуемо ще развиеш силов дисбаланс между горната и долната част. Тялото работи като едно цяло при базовите упражнения, а ти изключваш основата във веригата. По този начин рискуваш да си докараш хубава травма след време. Като не искаш да растат повече, тренирай ги само с клекове и то силово, макс. до 5 повторения. Силните крака и кръст са превенция срещу контузии!

Мнението беше редактирано от DooM_MasteR на 23.09.10 12:43.

23.09.10
15:00

Тая картинка не се ли изтърка вече? ;)
Съгласен съм с DooM_MasteR.
Не всичко в живота е мускули ;) Това, че имате по-развити крака или не искате да са големи или нещо такова, не е причина да не ги тренирате изобщо.

казано от Никола на 23.09.10, 14:52:

ЗА ВСИЧКИ КОИТО НЕ КЛЯКАТ :)

егааааааати бедрото... тва е над 60см !!! ако ме ритне между краката... един форумник по-малко и една форумничка повече :D

23.09.10
19:39

Ами тягата до някъде замества клякането нали?Вчера от тягата задното бедро и задника ами са доста изпалени.Е ся ако си намеря такава мацка дето кляка няма да имам нищо против.Ама за сега няма да клякам.Тягата добре я чувствам.Междодругото вече тренирам 1 седмица така и ми е доста яко.Нещо се чувствам обладан от хормона на разтежа.Днеска ни теглиха в училище.Станал съм 178/89кг.

Набиране
Лежанка
Гребане
Раменна преса
Тяга
Ръце

Мнението беше редактирано от PULLUP на 23.09.10 19:40.

23.09.10
19:44

И да искаш според мен, мацката ако кляка с повече от теб трудно ше ти се навие :D

23.09.10
20:42

Е ако е заради любовта ще клякам какво да правя..
Междодругото какво мислите за шарата(гроздовия сок преди да стане на вино) по време на тренировка дали е добре да се пиива една такава захарна напитка.НЕщо да вкарва гликоген в мускола и да вдигам повече?Или както казват леките маняци от Бъ-Съ Дали влиза за маса?

Мнението беше редактирано от PULLUP на 23.09.10 20:47.

Прескочи до:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1