karfi4ka тренира - нови интервали

Прескочи до:

24.06.22
13:00

24.06.2022г.
Сън: 22:30 - 07:30

По план трябваше да тренирам и тази седмица, но сме в Сливен и се оказа, че Дала не понася баба си...Така че беше адски тегаво при все, че не сме отпуска, случиха се и разни напрежения, които ни объркаха графика, така че тренировките в залата ден едно отпаднаха. Планувах вчера да направя едно лостове, но се провали. Днес обаче сколасахме с лостовете.

Набиране - 7, 7, 7, 7, 4, 4 - редуване успореден с подхват;
Лицеви опори - 5х10;
Движение настрани с ластик на бедрата - 3х15 на посока в СС с разтягане на ластик над колената от седеж

Скромно, но много приятно и доволно. Набиранията са без откази, просто определих 7, в петата серия вече започнах да си правя моите тъпотии с раменете и оставих на по 4.
В почивка съм си от ритмично схематично трениране. На Китен има лостове и може да пораздвижвам, но не и да се напрягам.

Мнението беше редактирано от karfi4ka на 24.06.22 13:05.

26.06.22
14:10

Понеже вече ползвам фейсбук 😂 два пъти на 4 месеца...

17.07.22
15:23

От известно време съм без телефон, та това е причината да не дращя тук, всъщност от морето. Както и бях запланувала, там се занимавах предимно с лостаджийски издевателства, въртях лицеви с набирания в различни комбинации, предимно за брой + упражнения за краката с ластици. После в София не ми се връщаше към схемата все още и затова продължих със свободните съчинения - предимно повече бройки с по-дълги почивки, в това число тяга, клек, лег преса, скрипци + редовните набирания и лицеви.

Тъй като не помня никоя от тренировките си, няма и как да ги опиша. Затова си вписвам само днешната, която отново беше хаотична.

Тренировка:
Набиране на халки - 5х5;
В СС:
1. Комбинация гоблет клек->десен отпад->гоблет клек->ляв отпад - 5х5@10кг;
2. Хоризонтален скрипец - 5х10@25кг;
Руски суинг - 5х10@32кг, 1х30@24кг;

В комбинациите ми няма никаква логика, просто си цъкам 😂

Мнението беше редактирано от karfi4ka на 17.07.22 15:31.

Прескочи до:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1