Body & mind log: living in a magical reality

Прескочи до:

25.05.20
22:42

Движение:
- йога, на два пъти по 30 мин, Суря Намаскар, активни практики
- разходка

Храна и добавки:
- пробиотик
- какао с кокосово масло и мед
- смути от банан, сини боровинки, ягоди
- черен шоколад
- сурово сусамиво барче , няколко глътки кафе с кокосово мляко
- топла домашна баница с масло, шоколад
- варено яйце, зелена салата, ванилов крем
Имам чувството че и още нещо имаше, но не помня.

Вода:
- 1.2

Сън:
- прилично - събуждане в 3.30, после още едно и станахме в 8.30

26.05.20
17:32

Движение:
- подскоци и напади на средата на пътя Варна - София 😅
- ресторативна йога, 30-40 мин, след като се прибрахме

Храна и добавки:
- Б6 + 9 + 12, пробиотик, масло от дроб на треска
- какао с кокосово масло и мед
- тахан с мед и настъргана какаова паста
- редче шоколад
- варено яйце,  редче шоколад
- половин котидж сирене, редче шоколад
- още веднъж от горното
- няколко лъжици овче мляко с кафява захар, 2 редчета шоколад
- малибу с лайм
- чери домати, краставица; авикадо, квасен ръжен хляб; домашен кекс с мед, останалия шоколад

Вода:
- надявам се 1.5 да се събере поне до края на деня, нещо не ми върви водата последната седмица

Сън:
- 2 събуждания, ставане в 6.30, и без това трябваше рано да тръгнем

Мнението беше редактирано от Margi на 26.05.20 22:08.

26.05.20
18:14

Славко, отслабнал ли е или така изглежда ? 🙂

26.05.20
18:15

казано от Гюлето на 26.05.20, 18:13:

казано от Margi на 24.05.20, 19:20:

Славко, отслабнал ли е или така изглежда ? 🙂

В сравнение с 2012 е поотслабнал. 😁Иначе, си е същия от последните 4-5 години. 😃

Мнението беше редактирано от Margi на 26.05.20 19:14.

27.05.20
22:16

Движение:
- rocking squat с пудовката, суингове, лицеви опори
- йога, над час
- кратка разходка

Храна и добавки:
- пробиотик
- кафе в чага чай, рейши, lion’s mane, кокосово масло, мед
- хрупкав течен шоколад
- банан
- няколко череши
- 3-4 кайсии
- манголд с дом.я.оцет, зехтин; омлет от 3 яйца, котидж сирене, самардала; малко кейл на пара; шоколад
- кисело мляко с банан, конопено семе, чиа, джинджифил

Вода:
- 1.5

Сън:
- бива

28.05.20
18:15

Движение:
- ресторативна йога, час
- разходка с малко почивка на половината път за да изчакаме градушката да спре

Храна и добавки:
- масло от дроб на треска, пробиотик
- кафе в чага чай с lion’s mane, рейши, кокосово масло и мед
- тахан с мед и какаови зърна
- ръжен квасен хляб с делишу и авокдо (което беше леко горчиво и беше от воднистите, които и без друго не са особено вкусни); 2 лъжички хрупкав течен шоколад
- череши
- малко кейл на пара, тиквички на тиган в кокосово масло, кашкавал, 2-3 хапки (остатъка) от квасения хляб; био панакота с малинов сос
- крем от какаова паста и банан

- шоколад

Вода:
- 1.5

Сън:
- същото както предните дни

Мнението беше редактирано от Margi на 28.05.20 20:17.

29.05.20
20:22

Движение:
- йога, час или по-малко
- разходка

Храна и добавки:
- Б6 + 9 + 12, пробиотик
- кафе Етиопия в чага чай с рейши, lion’s mane, кокосово масло и мед
- банан с конопено семе и чиа
- няколко глътки от напитка с протеин от лупина - няма такава гадост, честно
- хрупкав течен шоколад
- половин котидж сирене, шоколад
- няколко сини боровинки
- малибу със смути от манго и ананас
- салата от спанак с домат, зехтин, дом.я.оцет, жълта леща с ориз, чили, чесън, лук, кокосово масло; халва катеричка
- шоколад

Вода:
- 1.5

Сън:
- будихме се няколко пъти

29.05.20
21:16

Много интересен прочит върху стойката. Предполагам това доста помага за заякването на китката и избягването на някои проблеми , ако се прави постоянно със стандартна позиция надланите.

Само че това си е вече някакво доста сериозно развитие и хич не става лесно.

Мнението беше редактирано от kaloyan на 29.05.20 21:17.

29.05.20
21:38

казано от Margi на 26.05.20, 18:15:

В сравнение с 2012 е поотслабнал. 😁Иначе, си е същия от последните 4-5 години. 😃

Видях ви в понеделник на центъра пред Севастопол и Славко ми се стори много слаб, но базата ми за сравнение са само стари снимки от форума.

29.05.20
21:52

казано от kaloyan на 29.05.20, 21:16:

Много интересен прочит върху стойката. Предполагам това доста помага за заякването на китката и избягването на някои проблеми , ако се прави постоянно със стандартна позиция надланите.

Само че това си е вече някакво доста сериозно развитие и хич не става лесно.

Просто вариации, има малко различна работа с раменете, китките вече трябва да са достатъчно стабилни за да се изправиш така.

29.05.20
21:54

казано от Brown Bomber на 29.05.20, 21:38:

Видях ви в понеделник на центъра пред Севастопол и Славко ми се стори много слаб, но базата ми за сравнение са само стари снимки от форума.

И не се обаждаш. 😃
Снимките вероятно също са били от 2012-13/90+ кила. 😆 Нещо такова (онзи ден ми изскочи тази във ФБ 😂):

Мнението беше редактирано от Margi на 29.05.20 21:56.

30.05.20
22:29

Движение:
- подскоци и напади
- йога, над час

Храна и добавки:
- пробиотик
- кафе, както предните дни
- 3-4 лъжички сладолед от д&л
- някакво веган пълнозърнесто калцоне, което взех защото пишеше чене аъс сушени домати, намерих само едно миниатюрно парченце в последната хапка, за сметка на това беше бъкано с печурки, които никак не са ми по вкуса, не мога и да ги храносмилам, съответно, боля ме корем след това
- половин банан
- шоколад
- това от снимката (не е свинско с картофи, джакфрут с ананас е 😃) ; басмати; халва катеричка
- овче мляко с банан и чиа

Вода:
- 1.5

Сън:
- първото събуждане беше след 4 часа, станахме рано, понеже Малчо беше на плуване

Мнението беше редактирано от Margi на 31.05.20 22:09.

31.05.20
18:42

Движение:
- обръщане на раменете (усещам ги сковани в последно време), колелце от колене, гребане с пудовката
- напади с бебе в раничка
- разходка по пътеката Бистрица -Железница, но не целия маршрут, около два часа ходихме, бавно, защото бешв доста кално
- ресторативна йога

Храна и добавки:
- масло от дроб на треска
- кафе, както предните дни
- шоколад
- овче кисело мляко
- папая и манго
- малибу с кокосова вода и лайм
- тиквички соте в кокосово масло с копър и лайм; тънка филийка квасен ръжен хляб, фритата: тиквички, рикота; шоколад

Вода:
- 1.5

Сън:
- първо събуждане в 3.30, мисля че имаше едно междинно, и ставане в 6.40

Вчера след плуването, в бесейна (на рецепция) влиза семейство с две дечица на 2-3 години. Родителите опаковани в маски - модерни с някакви филтри, дечицата - без. Каква е логиката в подобно поведение, да се опазиш, а децата да заболеят (евентуално). А това, че отиват в басейн, където така или иначе няма да носият маска, а от рецепция до басейна срвщаш само хората, с които ще прекараш времето на басейна? Когато спазваш някакви мерки, не е ли добре да вложиш малко мисъл? 🙄

Мнението беше редактирано от Margi на 31.05.20 22:08.

казано от Margi на 31.05.20, 18:42:

Вчера след плуването, в бесейна (на рецепция) влиза семейство с две дечица на 2-3 години. Родителите опаковани в маски - модерни с някакви филтри, дечицата - без. Каква е логиката в подобно поведение, да се опазиш, а децата да заболеят (евентуално). А това, че отиват в басейн, където така или иначе няма да носият маска, а от рецепция до басейна срвщаш само хората, с които ще прекараш времето на басейна? Когато спазваш някакви мерки, не е ли добре да вложиш малко мисъл? 🙄

Аз все още се опитвам да схвана логиката в детската градина персонала да е с шлемове и ръкавици без контакт с децата, които обаче сабез предпазни средства търкалят се заедно и тъй. Радителите уж трябва да са с маски на 2 м. Но не.... повечето са над нещата( правилата) Забавно е. Дано свърши скоро цирка,е доста време ми трябваше са обяснавам на 4 годишно идеята на всичко това

01.06.20
07:52

Логиката с персонала в детската градина е елементарна-персонала пази себе си,а това,че някои родители не спазват изискуемите норми е пряко отражение на поведение, възпитание и образование.

01.06.20
09:01

Аз се радвам, че Виктор е във възраст, която не налага да му обяснявам ситуацията, засега само се плаши от леличките в кварталния магазин, които иначе познава.

01.06.20
14:29

казано от Brown Bomber на 29.05.20, 21:38:

Е тогава кляках с 200, сега клякам с 100 :)
Не ми се вдига бе, де да знам. А и с това бягане, доста олабих наистина. Иначе като понаправя 3-4 тренировки с тежести, си обръщам 105-110, лежанката също е прилична, но...кръста не ме оставя, клякам 100, тяга не съм правил от 2-3 години.
А да, и ям като врабец...даже те ядат повече от мен.
Като посвикне Виктор да идва с мен по- залите, пак ще тренирам...а и сега с тия псевдо пандемии, залите нали не работеха и само една 24-ка пудовка въртях.
Споменах ли, колко ме мързи :))))
И се обаждай де, ние скоро пак ще сме морски!

Мнението беше редактирано от slavko на 01.06.20 14:30.

01.06.20
20:57

Движение:
- клекове от дефицит с пудовката, гребане, пак с нея, колелце от колене
- йога, час
- кратка разходка

Храна и добавки:
- Б6 + 9 + 12, пробиотик, масло от дроб на треска
- какао в чага чай с мукуна, кокосово масло и мед
- малко от смутито на Малчо - млад кокос, папая, банан 😍
- 2 лъжички хрупкав течен шоколад
- квасен ръжен хшяб с масло, кашкавал, домат; шоколад; ванилов крем
- папая, манго
- киноа с пиперка, домат, лук, чесън, кимион в кокосово масло; малко рикота със семки от папая, какаов крем

Вода:
- 1.2-3 някъде

Сън:
- както предните дни

Мнението беше редактирано от Margi на 01.06.20 23:00.

02.06.20
21:46

Движение:
- разходка
- йога, час

Храна и добавки:
- пробиотик, масло от дроб на треска
- кафе в чага чай с рейши, lion’s mane, кокосово масло и мед
- папая, банан
- тиквен и сусамов тахан с мед, няколко какаови зърна
- кисело мляко с пшеничен зародиш и кафява захар
- кафяв басмати с пиперка, домат, лук, чесън, кокосово масло; кашкавал, халва катеричка
- тънка филийка кваден хляб с масло и кашкавал, какаов крем

Вода:
- 1.6-7

Сън:
- горе - долу

03.06.20
23:10

Движение:
- суингове, лицеви опори
- йога, час
- разходка по пътеката Бистрица - Железнца, около час и половина ходене

Храна и добавки:
- Б6 + 9 + 12, CBD + масло от дроб на треска, пробиотик
- кафе в чага чай с lion’s mane, рейши, кокосово масло и мед
- овес с пш.зародиш, кокосово масло, мед
- половин ябълка
- кисело мляко с пш.зародиш, мед; няколко лъжици котидж сирене, шоколадови шоко перлички
- банан
- тиквички на тиган в малко кокосово масло; 2 яйца в масло с пушен кашкавал; халва катеричка
- 30-тина гр кашкавал с масло, две лъжички какаов крем
- активен въглен (който взех от зоя, и не е много активен, а нормален въглен стрит на прах, тъпо е да продават различно от написаното на етикета, но при тях не е новост)

Вода:
- 1.7

Сън:
- събуждане в 4, 5.45, ставане 7.30

Мнението беше редактирано от Margi на 04.06.20 07:21.

05.06.20
21:18

Мързи ме да пиша нещо. Вчера нищо особено. Йога и нормалните неща за ядене. Днес без йога, само малко (5-10 минути) Суря Намаскар. После пътувахме до Банско - доста разчистване из вкъщи - като ходиш някъде за по 2-3 дена и все носиш някакви неща, и все бързаш да се катериш по планината, а не разполагаш с кой знае колко голямо пространство, в един момент се налага генерално да изхвърлиш половината вещи, които и без това не си ползвал там. В следващите дни вероятно ще продължа разпистването. Привечер пробягах няколко отсечки по ски пътя, а следобед се потопих в реката, живнах малко.
Храната - бива, водата е малко, а снощи се будихме в 1 и нещо, после чак в 6.30, доспахме до 8.30.
Намерих един бял Кептън Морган и реших, че и аз съм хора, направих си коктейл с лимон и кафява захар.
Подстригахме за пръв път Малчо - вече не прилича на бебе.

06.06.20
21:39

Движение:
- йога, 30-40 мин
- тръгнахме с колата към х.Бъндерица с идеята от там да продължим нагоре, но валеше дъжд. Слязохме до Бъндеришка поляна, от там ходихме до Шилигарника, попекохме се, после ходихме до х.Вихрен. Там бързо направихме обратен завой - вече бяха почнали с бирите, кебапчетата и панаирите, а Малчо спеше, трудно щях да го удържа в раницата ако го бяха събудили.

Храна и добавки:
- пробиотик
- кафе с кокосово мляко, мед, тинктура от чага
-кайсии с кисело мляко
- сурово брауни
- по половин от два вида суров бар - на вкус всички са ми еднакви
- черна леща с лук, куркума, джинджифил, в кокосово масло; вафла хармоника, шоколад
- сайдер, фъстъци

Вода:
- към 1.5 вероятно

Сън:
- събуждане в 1.30, 4.30, 6.30, ставане в 8. Сутринта Малчо рева почти непрестанно, когато бяхме навън беше щастлив и вечерта отново го хванаха кривите, но това беше защото много се умори следобеда. Откри колко е яко да те пускат по пързалките и едва си тръгнахме. 😆 Дано се е уморил достатъчно за да спи непробудно. 😃

Мнението беше редактирано от Margi на 06.06.20 21:40.

07.06.20
21:47

Движение:
- сутринта няколко Суря намаскар, колкото са се раздвижа. После: пазар, отидохме до х. Бъндерица, Малчо беше заспал в колата, така че го изчакахме да се събуди. През това врвме набрах малко коприва. Тръгнахме нагоре, поседяхме на полянката с боровинките, там правих малко ХСПУ-та на едно дърво. Продължихме до последната мура, където започват сипеите и слязохме обратно. Тайминга ни беше много добър, точно като влязохме в гората, заваля дъжд. Слязохме обратно долу и тръгнахме по ски пътя, полегнахме на тревата близо до Пещерите. Тръгнахме към центъра, но пекна слънце и се върнахме на Пирин бийч да се къпем в реката и да пием сайдер. 😅 Като цяло, доста приличен километраж навъртях с 10 кила в раничката. 😄
- преди лягане - 15 мин йога, няколко ресторативни пози

Храна и добавки:
- кафе Бурунди във френска преса с кафява захар
- две редчета шоколад
- два рообара (добре, че в колата има някакви запаси)
- няколко лъжички котидж сирене и не цял омлет със сирене на Байкушева мура
- ягоди
- сайдер
- горещ шоколад (с мляко) с чили
- салата от спанак, попарена коприва, зехтин, оцет; омлет с извара; 2 хапки сурово брауни, две редчета шоколад

Вода:
- 1.6

Сън:
- събуждане в 1.45, Малчо проплака към 5.30, но не се събуди, аз обаче се събудих и не успях да заспя поне половин час. Станахме в 7 и нещо.

Мнението беше редактирано от Margi на 07.06.20 21:55.

08.06.20
21:34

Движение:
- понеже станах преди всички, малко Суря намаскар на балкона
- разходка: х. Вихрен - Окото - х. Вихрен. Понеже Малчо беше заспал на гърба ми, рвших да не го събуждам и продължихме двамата до Байкушева мура. По пътя събрах коприва. 😄
- прибрахме се в София и там още 20 мин ресторативни пози

Храна и добавки:
- пробиотик
- кафе Бурунди във френска преса
- ягоди и малко банан
- шоколад
- няколко лъжички червена леща със зеленчуци, кисело мляко с кафява захар
- малко бял шоколад
- праскова, кайсия
- Евксиноградско бяло вино
- домат, сирене, задушени в кокосово масло малки картофчета с копър; шоколад

Вода:
- 1.7

Сън:
- малко спах - страшно много се въртя Малчо снощи, мислех че е от зъби, ама днес има разстройство, може от коремчето да е било.

09.06.20
11:57

казано от Margi на 08.06.20, 21:34:

мислех че е от зъби, ама днес има разстройство, може от коремчето да е било.

Напълно възможно да са зъбите с това разстройство.

09.06.20
13:03

Помислих си го, но не ми се щеше всичко със зъбите да оправдавам. Иначе, вторите горни резци са се надули от около седмица. Досега не сме имали някаква реакция от никненето, освен малко плач и безсъние, нито е боледувал, така че не мога да преценя дали са зъби или вирус. Давам пробиотик, вит. Ц, той сам не иска да яде нищо освен крекери и кърма. Спрях му рибеното масло и се надявам до ден-два да приключи.

09.06.20
20:20

Движение:
- йога, 75 мин
- разходка

Храна и добавки:
- какао в чага чай с кокосово масло и мед
- тахан с мед, какаови зърна, 1 лъжичка тиквен тахан
- 2 редчета шоколад
- филийка малцов хляб с масло и сирене, кисело мляко с пш.зародиш и банан
- праскова, 2 кайсии
- няколко солети хармоника
- тиквички на тиган в кокосово масло, малко басмати с коприва и кисело мляко; 2 редчета шоколад, 2 вафли лимецки
- фъстъци

Вода:
- 1.8

Сън:
- заспах в 23 и нещо, събудихме се в 4, успяхме да заспим отново чак към 6, станахме малко след 8. Поне разстройството му май отмина.

Мнението беше редактирано от Margi на 09.06.20 20:30.

11.06.20
17:18

Пак ме примързява да пиша. Вчера - нищо особено. Освен тревогите на Малчо, респ.моите около новия зъб. Малко спим последните дни, много нервничим. Пиша в множествено число, защото и аз влизам в бройката на неспящите и нервни хора у дома.
Днес:
- йога, час
- разходка в дъжда

Храна и добавки:
- CBD 10% - прецених, че с недоспиването и нервите е единствената смислена добавка , вероятно и пробиотика ще си взема
- тахан с мед
- филийка квасен хляб с орехи, с масло; 2 редчета шоколад jazz,  сладолед old time и рейши/чага/lion’s mane кафе
- половин банан
- още редче -две от шоколада
- довечера - краставица, домат, вероятно омлет някакъв и нещо сладко

Вода:
- навярно до към 1.5-6 ще я докарам

Сън:
- еми...съня приключи към 3.45, преди това имаше едно събуждане към 2, успях да доспя малко между 7 и 8, и понеже е пореден ден с подобен съм, вече съм на ръба на нервна криза, а ако добавя, че и МЦ се очаква в близката седмица...😱

12.06.20
22:58

Движение:
- без йога, че пак пътувахме към Банско
- бягане и ходене по ски пътя - 2 км нагоре, 2 км надолу

Храна и добавки:
- CBD, пробиотик
- кафе в чага чай с рейши, lion’s mane, кокосово масло и мед, две редчета шоколад jazz
- още малко шоколад - млечен
- квасен хляб с квасена сметана; някакви бисквити
- репички, краставица, омлет от две яйца със сирене; бисквити, малко шоколад
- пробиотични шоко перлички

Вода:
- 1.2

Сън:
- доста драматично беше заспиването - от 21.45 първи опит, успех постигнахме едва към 23.30. За сметка на това, нощта мина относително спокойно

Мнението беше редактирано от Margi на 12.06.20 23:02.

13.06.20
22:17

Движение:
- 5-10 мин Суря намаскар
- разходка - х. Вихрен - ез. Окото (по пътеката зад хижата, за Тодорка, връщане по “официалната” пътека
- йога, 50 мин, но с прекъсвания, увещавахме се с Малчо да спи, но не се получи

Храна и добавки:
- CBD, пробиотик
- кафе от френска преса с кафява захар, черен шоколад с портокал
- 2-3 хапки квасен хляб с орехи, 2 хапки палачинка с шоколад
- препечен квасен хляб със сметана и шарена сол; шоколад
- аспержи на фурна, коприва с басмати; какаов крем, вафла

Вода:
- малко над 1.2

Сън:
- трудно заспиване пак (но не колкото предната вечер), горе-долу спокойна нощ (като изключим обичайните събуждания за хранене)

14.06.20
22:55

Движение:
- 10-15 мин Суря намаскар и пози от стоеж
- х. Вихрен - Муратово ез. и обратно, горе долу по 50 мин - час в посока, но на отиване почивахме от време на време, а на връщане спирахме да клюкарим с бинокъла по съседните склонове - под Тодорка се разхождаха мечка с мече и малко диви кози.
- йога - 40 мин, седящи и обърнати
- кратка дрямка с Малчо
- още малко вечерна разходка по ски пътя

Храна и добавки:
- CBD
- кафе от френска преса с канела и кафява захар
- овес с кокосово масло и мед, половин банан, 2 редчета шоколад
- половин банан
- фреш от ябълка, морков, джинджифил
- половин котидж сирене, малко банан, малко шоколад
- няколко горски ягоди
- сайдер
- аспержи на фурна, омлет от 2 яйца със сирене, какаов крем, някакви курабийки, ореховки
- фъстъци

Вода:
- между 1.2 и 1.5

Сън:
- както предната вечер

Мнението беше редактирано от Margi на 14.06.20 23:11.

15.06.20
23:13

Движение:
- топване в р. Глазне, разходка по ски пътя и по околните горски пътечки, около 2 часа, и с това приключи приятната част на деня
- обратно в София. Опитах се да скалъпя кратка ресторативна практика, но когато ти запушват носа, хапят по краката и крещят в ухото, аи губиш дзен-а
- апликатор, врата ми е ужасно схванат

Храна и добавки:
- CBD, пробиотик
- кафе от френска преса с канела и кафява захар
- овес с орехи и мед
- омлет със сирене, квасена сметана с домашно сладко от бели черници
- шоколад
- още малко шоколад
- краставица, квасена сметана с копър, малко котидж сирене, половин филийка квасен хляб, сладолед

Вода:
- не знам колко, но не беше много

Сън:
- горе-долу, зъбът още не е поникнал 😥

16.06.20
21:56

Движение:
- разходка
- МЦ йога, час

Храна и добавки:
- CBD, пробиотик, масло от дроб на треска
- какао в чага чай с канела, кокосово масло и мед
- тахан с банан
- кафяв ориз с коприва и сметана (вчера вечерта се сетих, че нямам ориз, а в кварталния магазин нямаше басмати. Нормален ориз не съм готвила от много години, сложих 2.5:1 вода, долях поне още една чаша; варих около час и 20 минути, и все ми хрупаше 😮); орехова тахан халва, вафла лимецка
- кисело мляко с пш.зародиш, червена мака и кафява захар
- кайсии
- редче шоколад
- тиквички в кокосово масло с нигела; 2 фпх с масло и кашкавал; бял шоколад
- активен въглен

Вода:
- 1.6

Сън:
- горе долу

16.06.20
21:59

И 2 часа да го вариш все тая, ако искаш мек и вкусен кафяв ориз, просто го накисни от вечерта.

16.06.20
22:22

Да, и аз така си помислих, но вече следващия път ще е.
С басматито е лесно - 20 минути готвене и е готово, няма нужда от киснене. Жасминовия също. Не очаквах като боб да трябва да го готвя.

Мнението беше редактирано от Margi на 16.06.20 22:23.

18.06.20
20:51

Вчера нищо особено - МЦ йога, дълга разходка след дъжда, храната прилична.

Днес
Движение:
- МЦ йога, час
- разходка

Храна и добавки:
- йод, CBD, масло от дроб на треска, пробиотик
- кафе Хондурас в чага чай с мака, кокосово масло, ц.канела и мед
- тахан с мед и какаови зърна
- козе кисело мляко с малко сметана, пшеничен зародиш и кафява захар; 2 фпх със зехтин, резенчета куркума, чили, малко делишу, орехова тахан халва
- шри ланкски ром с лимонада фру-да-да
- квасен ръжен хляб с пастет от авокадо, конопено семе, пиперка, домат, лук; хрупкав течен шоколад (този път поръчах за себе си кофичка от 1 л...голяма грешка - с голямата лъжица заминава неусетно), малко сладолед
- шепа фъстъци

Вода:
- 1.6

Сън:
- първо събуждане 4.45, после имаше май още едно и станахме в 8.30

Мнението беше редактирано от Margi на 18.06.20 22:53.

19.06.20
22:35

Движение:
- йога, час - стоящи, пасивни изтегляния назад

Храна и добавки:
- Б12, 9, йод, CBD, пробиотик
- какао в чага чай с мака, кокосово масло, мед, чили
- тахан от лешници и чуфа, хрупкав течен шоколад
- 2 филийки квасен ръжен хляб с куркума и кашкавал, сладолед
- банан, малко хрупкав течен шоколад
- киноа със зеленчуци; вафли, малко сладолед

Вода:
- 1.7

Сън:
- през нощта горе-долу спим, но от няколко дена заспиването е ужасно - продължава над час и половина, направо полудявам. Малчо със всички сили се съпротивлява срещу съня - виждам го как си затваря очите и в следващия момент скача и се преобръща на колене. А ако го оставя сам да заспива, започва да плаче и не спира докато не отиде някой при него. Не се издържа вече.

Мнението беше редактирано от Margi на 19.06.20 22:44.

20.06.20
00:15

И аз бях така със съня и други хора ми се оплакваха. Според мен просто е от времето, но нямам научно обяснение. Тази нощ може и по-добре да е.

20.06.20
23:17

Движение:
- Малчо беше на плуване, след това се разходихме по “бабешката” пътека от Бистрица, около час и половина общо
- подремнах следобед, и после успях единствено ресторативна практика да събера, около 40-45 мин

Храна и добавки:
- МСМ + Ц, пробиотик
- кафе Хондурас в чага чай с мака, кокосово масло и мед
- тахан от лешник, коноп, чуфа + хрупкав течен шоколад
- пастет от авокадо с пиперка, лук, коноп, зехтин, червен пипер; квасен ръжен хляб
- рокет боза
- нектарина
- папая, нектарина
- тиквички в кокосово масло; пълнозърнести спагети с кашкавал, прясна куркума, червен пипер, зехтин; шоколад, вафли

Вода:
- 1.5

Сън:
- заспиването беше оак тегаво, но пък се събуди само веднъж, при това защото аз се събудих

21.06.20
22:40

Движение:
- разходка пак по вчерашната пътека, около два часа, в по-свежо от вчерашното темпо
- йога, малко над час, стойки на ръце, изтегляния назад - активни и пасивни

Храна и добавки:
- Б9, йод, пробиотик, CBD
- какао в чага чай с мака, кокосово масло и мед
- тахан от лешник, коноп, чуфа, малко мед
- квасен ръжен хляб с хумус
- сладолед от Д&Л
- папая, нектарина
- хрупкав течен шоколад
- аспержи на фурна, басмати с подправки, хумус; вафли

Вода:
- 1.6

Сън:
- имаше няколко събуждания, но нямаше драми пи заспиването

Вечерята и разликата между басмати и онзи ориз, който готвих час и половина. 😄

Мнението беше редактирано от Margi на 21.06.20 22:41.

Прескочи до:

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1