10.01.11
23:50
Здравейте на всички! Нов съм тук и реших да ви попитам за един режим на хранене. Тренирам от 5 месеца лостове, но поради простата причина, че е зима и е студено, искам да почна 2-3 месеца фитнес (а може и по-дълго). Та въпроса ми е дали ще може да ми направите един режим за покачване на мусколна маса и евентуално да ми дадете някоя програма за фитнес-а :):
Тегло: 62 кг.
Ръст: 171см.
Благодаря предварително! :)
11.01.11
11:02
#1
Пълно е с режими из сайта. Никой няма да ти направи на готово. Трябва сам да се хванеш и да прочетеш :)
11.01.11
12:03
#2
Пълно е с режими из сайта. Никой няма да ти направи на готово. Трябва сам да се хванеш и да прочетеш :)
x2
Ще ти дам някои насоки понеже и аз като тебе гледах като теле преди време в този форум :)
Може да не съм много прав но колегите ще ме поправят ако греша някаде.
Първо ни кажи на колко години си и дали си ектоморф или лесничко се омазняваш
Като цяло е важно да спазваш тайминг, нека храненията ти са през 3 часа например около 5- 7 пъти на ден.
Старай се наследващия ден храненето да е в същите часове като предишния.
Важно е да комбинираш въглехидратите и белтъците правилно, гледай да имаш 2 стабилни яденета с месо и картофи или ориз например за обяд и вечеря, вкараи и салата.
През другото време яж овесени ядки с мляко и мед, също и яйца и сирене.
Трябва сам да пробваш кое ти се отразява най добре, на мен лично ми отне месеци докато си изградя правилната програма но сега съм много доволен :)
Успех
11.01.11
22:05
#4
На 15 години съм и не ми се натрупват мазнинки по тялото :) Благодаря за полезните съвети! :)