18.05.11
13:36
За съжаление не мога да си нося храна от вкъщи за това питам кои от 3те варианта е най-добър:
1. 2 кисели млека Бор Чвор
2. 3 банана
3. 1 Активия (те са скъпи)
Разполагам с до 3 лева най-много на ден. КОгато има промоции си копувам пилешко бон-филе 400гр. за 3 лв., но го пускат рядко.
Ако имате по добри идеи, споделете ; )
18.05.11
13:40
#1
Предлагам четвърто решение - микс от 30гр. белени семки + 30гр. фъстъци + 1бр. кисело мляко. = пълна гама аминокиселини, въглехидрати и полезни мазнини :)
18.05.11
13:41
#2
Наистина ли само това са храните и марките, които няма да предизвикат смях у съучениците ти?
Храниш ли се по определен начин или си на принципа ‘не е важно кога и колко, важното е да е полезна храна’?
Колко струва кило банани?
18.05.11
13:45
#3
Аз на голямото междучасие ям 2-3 бъркани яйца + 1 филийка пълнозърнест хляб.
Наистина ли само това са храните и марките, които няма да предизвикат смях у съучениците ти?
Храниш ли се по определен начин или си на принципа ‘не е важно кога и колко, важното е да е полезна храна’?
Колко струва кило банани?
Работата не е че учениците ще ми се смеят, а че няма как да ги съхранявам (в даскало, чантите се смятат за футболни топки, а мангалите много крадат). Храненето не ми е специално. Гледам да докарвам до 140гр. протеин на ден, старая се да не ям много въглехидрати вечер, джънкове не ям и не пия газирано, като единствено след тре. ям 2 лъжици мед. 1 кило банани е около 2,80.
Това за смеската със семките, млякото и фастъците ми харесва. Фастъците трябва ли да са някакви специални или обикновенни?
09.06.11
23:57
#6
Моето предложение взимаш си 1 литър мляко между 1 и 2 лева е зависи от марката и го изпиваш за няколко минути правя го от 2 седмици и е изгодно