Спонсориран лог : Pure nutrition BCAA Blast, Kre-Alkalyn, Power Pack.

Темата е заключена.
Прескочи до:

08.08.12
12:35

Четвъртък :

2 капсули Kre-Alkalyn сутринта, 4 таблетки Tribulus 1000 мг на NOW(сутрин и вечер по две).

Храната
баничка с бекон и сирене.
агнешки дреболии с булгур, зелен лук и магданоз, задушени на фурна пържоли с манатарки, салата домати и краставици, салата от пържени тиквички с млечно-майонензен сос, яйчна салата, питка, 600-700 гр уиски.

Петък:

4 таблетки Tribulus 1000 мг на NOW(сутрин и вечер по две).

Храната :
език с бумбар в голямо гювече, питка, кашкавал.

Събота :
2 капсули Kre-Alkalyn сутринта, 4 таблетки Tribulus 1000 мг на NOW(сутрин и вечер по две).

Храната
бумбар, сандвич с конска пастърма и сирене.
сладолед.
5 кюфтета, ориз, салата домати и краставици.

Неделя :

4 таблетки Tribulus 1000 мг на NOW(сутрин и вечер по две).

Храната :
сандвич с конска пастърма и сирене.
пържоли, ориз, салата домати и краставици, млечна салата, 3 ракии.

Понеделеник :

4 таблетки Tribulus 1000 мг на NOW(сутрин и вечер по две), 5 дози BCAA Blast ( 3 по време на тренировка и 2 след тренировка).

Тренировката
някъде в ранния следобед 41 кофички с подхват - 9 нормални.

самата тренировка,мкоято беше 4 часа след това

сталкер 2х68кг - клек скок(с дъмбели в ръцете) 5х68кг - обръщане прав(борческо) 10х70кг.
сталкер 2х68кг - клек скок(с дъмбели в ръцете) 5х68кг - обръщане прав(борческо) 5х90кг.

сталкер 1х68кг - редувано еднострано сгъване за бицепс с дъмбел - раменна преса с дъмбел 3х34кг(на всяка ръка) - клек скок(с дъмбели в ръцете) 5х68кг - високо изтегляне от земя 5х100кг. 2 пъти.

набиране на халки 3х(+50кг) - кофички 1х(+70кг). 2 пъти.

набиране на халки 20 - кофички на халки 30 - набиране на халки 12 - кофички 15.

Храната :
3 шоколадови бисквити.
пържоли, салата домати, краставици, зелени чушки и сирене, 4 шоколадови бонбона.

GAME OVER

type Y for quit, type N to start new game :D

27.08.12
12:47

Малко вчечатления от стака :

1. Получих много мостри, изпих ги всичките :D Отзивите за Pure WHEY съм ги написал още в началото. Първата седмица пих само мостри BCAA и Pure WHEY, отделно и Tribulus 1000 мг на NOW.

2. Умишлено орязах силно храната, за да видя ще има ли наистина добро възстановяване от тоя стак. Почнах на 99 кг, слезнах на 96,5 кг в края на периода, като някои от мерките се запазиха - 124 см гръдна отпуснат и 44 см ръка, а други се намалиха с 3 см - 87 см талия и 67 см бедро.

3. Усетих осезаемо повишаване на силовите показатели, макар и с малко храна - 2х200кг тяга не бях дърпал от много време. Тук принос има и Kre-Alkalynа и по-доброто възстановяване, въпреки орязаната храна.

4. Недоволен съм единствено от Power Pack-а, там дозата трябва да е 2 пакета на ден в деня с тренировка и деня след него. Или поне за тренировки с високи натоварвания при по-тежък трениращ трябва да е така.

5. Липсваха каквито и да било негативни усещания, освен леки крампи от Kre-Alkalynа.

6. Определено всички продукти са на ниво - каквото трябва да получиш, това получаваш. Няма кой знае какви чудеса, няма и нещо, което да е некачествено или да не върши работа. Просто трябва да се съобразят дозите с натоварванията и храненето.

Мнението беше редактирано от James Hinks на 27.08.12 17:05.

28.09.12
09:49

Все го забравям това, та понеже сега имам малко време :

Защо избрахте точно тези три продукта на Pure Nutrition?
Предложиха ми ги :) Исках вместо бустър друго и получих Power Pack.
По принцип пак бих избрал ВСАА и креатин като два от компонентите на стак.

Какви цели преследвахте докато приемахте продуктите?
Малко по-тежко и малко по-интензивно тренирне. Получи се добре.

Как продуктите се вписаха в тренировъчния и хранителния ви режим?
Идеално...като се има предвид, че аз хранителен режим не спазвам :)

Какви други добавки приемахте по време на спонсорирания лог?
Трибулус на NOW.

В какви дозировки и защо приемахте продуктите?
В най-различни, като винаги над указаните от производителя.. Моето мнение е, че за да усетиш един стак или трябва да си играеш с дозите, или да си го приемал преди. Основното при добавките е в мотото на Мечо Пух “Колкото повече - толкова повече”. Е, и с акъл на същия принцип де ;)

Как оценявате продуктите по допълнителни им качества - цена, разтворимост, вкус, странични ефекти, консистенция, състав? Оценете от 1 до 5.
5. Нямат странични ефекти, добри вкусове, поносима цена.

Колко ефективни бяха продуктите на Pure по време на лога? Оценете от 1 до 5.
ВСАА - 5.
Kre-Alkalyn - 5.
Power Pack - 2 за самостоятелен прием, 5 за прием в двойна доза.

Кое ви направи най-добро впечатление от продуктите?
Хм, странен въпрос, на който не знам как следва да отговоря...Оформлението на опаковките ?

Кой е вашият любим продукт на Pure от спонсорирания лог?
Ае чак любим...ВСАА Blast ако трябва да избирам да приемам само едно нещо.

Направете самостоятелно ревю на Pure Whey, като оцените протеина по качествата вкус, разтворимост, гъстота, възстановяване. Оценете от 1 до 5.
Pure WHEY
От Pure Nutriton се бяха постарали да получа по 2 мостри от всеки вкус на Pure WHEY.
Мога да отлича 2 вкуса като изключително добри - канелен кейк(абсолютен фаворит сред всички вкусове на добавките) и капучино. Останалите са просто нормални вкусове - каквото си пише, това се усеща като вкус. Разтовримостта им е отлична - в студена вода, в прясно мляко, в бита(течна) сметана. Аз ги разтварям без шейкър, в обикновено пластмасово бурканче и няма никакви ядове. Едиствения, който показа нещо неразтворено е “бисквитки със сметана” - явно малките парченца са някакъв овскусител, така че и това не мога да го отчета като проблем или недостатък.
Пиех ги веднага след тренировка, ефекта се усети още на първия прием(заедно с 2 дози BCAA Blast по време на самата тренировка) - липсата на напрежение в мускулите на следващия ден. Аз обикновено тренирам на гладно или поне 4-5 часа след първото за деня ядене, като ям някъде около 2-3 часа след тренировка. Това бърка възстановяването, но с приема на протеин проблеам се решава бързо, а дали самия протеин е наистина протеин и дали е добър се усеща лесно.
Твърдо 6. По петобалната :)

Бихте ли препоръчали продуктите на Pure на свои познати и потребителите на BB-Team?
Разбира се. Въпреки всички съмнения на някои относно произхода и производителя - продуктите са добри и работят !

Бихте ли приемали отново същите продукти на Pure?
Да. Само за Power Pack - не, освен ако не е отново на аванта :)

Каква ви е оценката за втория сезон на спонсорираните дневници?
Добре се получиха нещата.

Мнението беше редактирано от James Hinks на 28.09.12 09:51.

28.09.12
09:51

Oooo и на мен канеления кейк ми е МНОГО любим!!

Прескочи до:

Гарантирано по-добри резултати след едва 30 дни!

Виж услугите ни
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1