Me, myself and I

Прескочи до:

15.07.16
09:51

Ей, хубаво е, че си пак на линия и се сещаш от време на време да впишеш и по някоя тренировка ;)

Това творение в Равадиново наречено замък е такъв невероятен кич, бутафория и грозотия, та няма на къде повече

:D

Мнението беше редактирано от Енев на 15.07.16 09:52.

“От време на време” вика! :D
Аз най-редовно си ги вписвам, ама просто толкова си тренирам! :D :D :D
Иначе за “замъка” си прав, ма като за мотане и зяпане - става! :)

15.07.2016/петък

Надвечер в залата:
Загряване с напади и някакви нещастни опити за набиране и люлеене на лоста. :D
Комплексът: за време:
100 напада с редуване на краката, с щанга 30кг в позиция за преден клек
При всяко пускане на щангата - за наказание 4 бърпита over bar

Доста бърпита направих! (tmi) :D
Резултат: 15:33

Мнението беше редактирано от Златина Цонева на 16.07.16 18:00.

18.07.2016/понеделник

Надвечер в залата:
Обръщане от земя до 57,5кг.

60 кила не мога и не мога, да му се не види! (swear)
А миналата зима съм обръщала 65… (dull) (headbang)
Комплексът: 20 рунда за време от:
- 3 х Thruster с щанга 30кг
- 2 х Burpee pullup
- 1 x Power Clean с щанга 50кг
Резултат: 24:17

20.07.2016/сряда

Надвечер в залата:
Bench Press - 5х20кг/5х30кг/5х40кг/5х50кг/5х1х60кг
Back Squat - 3х20кг/3х30кг/3х40кг/3х50кг/1х60кг/1х70кг/1х80кг/1х90кг/1х100к
- последното малко ме сгъна, ма си го станах
Комплексът: 5 min
every 30 sec - 1 x Back Squat с щанга 90кг

Еми ячка си. :)

22.07.16
10:01

казано от Вероника Налбатска на 22.07.16, 09:33:

Еми ячка си. :)

Целият клан Цоневи са такива. Мхм... Ако рече Злати да се хвали, има и видео с малките машини.

22.07.2016/петък

Ячка, ама кривачка! :D
Предния път явно съм си натоварила повечко ръката, та тоя път не беше особено комфортно и резултатът беше голяма скръб. (dull)

Надвечер в залата:
- вработване на обръщане с клек до 55кг.
На 40 не внимавах и изпуснах корема и както ме болеше кръста заради предстоящия цикъл, съвсем ме клъцна. (tmi)
- AMRAP 12min:
  - 1 Hang Squat Clean с щанга 50кг - моето не беше нито от вис, нито с клек - обръщах от земята и чак като кача щангата горе, тогава правех предния клек
  - 6 KB Alternating Push Ups - тука пак греда :D - чисти лицеви, при това много бавни и много тегави
  - 8 KB Alternating Single Arm Swings - с лека пудовка, само 16кг (blush)
  - 10 Mountain Climbers
Резултат: 6 рунда
... само (dull)

25.07.2016/понеделник

Надвечер, в залата:
30 Box jump - на кутия 60 см
30 Jumping pull-ups
30 OH Kettlebell swings - с пудовка19 кг
30 Alternating Lunge
30 Knees to elbows - потресаващо ужасно! :D :D
30 Push press - с щанга 20 кг
30 Good morning - с щанга 20 кг
30 Thrusters - с щанга 20 kg
30 Burpees - още по-потресаващо! :D :D :D
90 Скока на въже - трябваше да са 30 Double unders, ама аз като се мъча да ги правя, си изскачвам още минимум два пъти по толкова обикновени скока, та... (tmi)
Време: 28:50

Още след скоковете на кутия, чаках пуш пресите, та да си почина. :D Само дето докато изтикам до тях и докато изтикам И тях, раменцата ми направо изгърмяха и от там на сетне работата беше на умирачка! :D Бърпитата буквално си ги изпълзях безславно! (blush) :D
Вик и Лимка са нечовеци - да го правят тоя комплекс с по 50 повторения на всяко движение! (bow)

Мнението беше редактирано от Златина Цонева на 26.07.16 21:47.

27.07.2016/сряда

Надвечер, в залата:
- вработване на пуш-преса до 1х50кг
- и обърнах 60кг от земя. Можело значи! (grin)
- вработване на мъртва тяга до 1х130кг. 135-те ги докарах до колената, ама признавам си, уплаших се и ги свалих долу. (blush) Нищо, другия път.

Комплексът: 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 за време, от:
- мъртва тяга с щанга 65кг
- пуш-преса с щанга 30кг
Време: 9:17

С тягата - никакви проблеми. Пуш-пресата ме бавеше повече, че все се ослушвах дали рамото няма да изпротестира нещо. :D

Мнението беше редактирано от Златина Цонева на 28.07.16 06:48.

28.07.16
09:48

Пъзла!
135 бяха твои, всички го видяхме - само ти не!

казано от Limka на 28.07.16, 09:48:

Пъзла!
135 бяха твои, всички го видяхме - само ти не!

Знам! :D
Ама не знам защо дърпах и си мислех - ей сега ще ме заболи кръста, ей сега ще ме заболи и на...
Шубето - голям страх! :D
Другия път ще се запаша с “пояса”! :D

29.07.2016/петък

Надвечер, в залата:
- вработване на преден клек до 1х90кг
- вработване на обръщане от земя до 1х60кг
Комплексът: EMOM 20 min
1st min - 1 Front Squat - с щанга 60кг
            - 5 Pullups - с отскок и доизтегляне
2nd min - 1 Clean - от земя, с щанга 50кг
            - 5 Burpees - тоя пък както трябва, не съм ги пълзяла :D

Каталясах! :D

P.S.: Да живей метаболизмът! :D :D :D

Две седмици отпуск! (sun)
Пирин! (nlove9)
Не ми стигна! :D
И Шкорпловци! (nlove9)
Там вече признавам си бая се препекох и си ми дойде нанагорнище! Уморих се да почивам! :D :D :D

Мнението беше редактирано от Златина Цонева на 13.08.16 21:38.

13.08.16
21:28

Каква красота, не мога да се нагледам- дори на снимки!

15.08.2016/понеделник

For time:
30 DL с щанга 90кг
30 Thrusters с щанга 25кг
30 Box Jumps на 60см
# every min starts w. 3 Burpees
резултат: 19:32

Ммм, да... А хората го правят с  time cap от 9 минути.
Само! (tmi)
Аз и в 2х9 не можах да го сместя! (swear)
Потресаващо! :D :D :D

Мнението беше редактирано от Златина Цонева на 16.08.16 06:47.

17.08.2016/сряда

For time - 4 рунда от:
15 Box Jumps на 60см
15 STDL с щанга 25кг
30 Double Unders (първите 2 рунда) / 90 Rope Jump (вторите 2 рунда)
15 Push Press с щанга 25кг
15 Lunges с щанга 25кг зад врат
Време: 36:54

Ужас! :D
Едвам мърдах, к`во оставаше да се напъвам! (tmi)
Първите два рунда правих дабъли, ама то моите дабъли са съпътствани от безумно много други подскоци и направо се омагьосах. :D Та затуй вторите два - просто си скачах. (blush)
Пуш пресата ми тежеше ужасно още с 20кг докато загрявахме, пък тия 25… мани, мани...
При скоковете на кутия към края вече кълките ми направо се спекоха. А на нападите, буквално си присядах върху кутията с щангата на гръб, за да си почивам! :D :D :D
Въобще - яко фит от където и да се погледна! (swear) (headbang) :D

19.08.2016/петък

The Bear Complex:
5 runds; 7 unbroken sets of:
1 Power Clean
1 Front Squat
1 Push Press
1 Back Squat
1 Push Press
с щанга 30кг

Тия клекове ще ме довършат! :D Едвам ставам, едвам сядам! (dull)

И...
Поредната тигро-лигла :), която търси своя ЧОВЕК!
3-месечна фина четирикрака дама, с тънко опашле и голямо сърце!
Малка мъркаща прелест! (nlove9)
Ако някой си я “познае” - да свирка! :)

Мнението беше редактирано от Златина Цонева на 19.08.16 23:12.

22.08.2016/понеделник

10 rounds:
3 Power Clean с щанга 30кг
3 Thruster с щанга 30кг
6 Push Ups
Време: 22:36

:( Двойно по-бавно от всички останали... Щото се напъвам да правя лицевите чисти... И ме заболява ръката... Ма продължавам да се пъна... И ги правя по една... И съм бавна... И се нервя... И ми е криво... И рева... (dull)

24.08.2016/сряда

Back Squat до 1х100кг

EMOM:
1-3 min
3 x 3 Pullups (с подскок и доиздърпване) + 6 Push Press (с лост 20кг) + 9 KB Swings (с пудовка 24кг)
4-6 min
3 x 4 Pullups (с подскок и доиздърпване) + 8 Push Press (с лост 20кг) ...

Тръгнах с идеята, че ще вляза в третата три-минутка, ама *урец. (swear) Не ми стигна времето за нищо и `щото адски се разгневих от себе си, си довърших суинговете и следващия кръг, без да гоня време обаче:

+ 12 KB Swings (с пудовка 24кг)
+ 3 x 5 Pullups (с подскок и доиздърпване) + 10 Push Press (с лост 20кг) + 15 KB Swings (с пудовка 24кг)

А после, що ли ми беше въобще:
100 суинга с пудовка 16кг
Уж за време.... Ха-ха-ха... Другите не пуснаха пудовките, а аз почивах триста пъти и завърших за безславните 4:10… Блах! (puke)

26.08.2016/петък

“3000”:
х = 1 DL
y = 1 Thruster
z.(x+y) = 3000 кг
z = rounds
Резултат: 30 рунда с щанги съответно 70кг на тягата и 30кг на тръстъра, за 8:19

Този път явно си уцелих тежестите, с които да поддържам едно постоянно темпо, без да се гърча като глист на буца и да се налага да почивам до безкрай. Не, че нещо, ама в сравнение с предните два дни, най-сетне съм мъничко доволна. :D :D :D

29.08.2016/понеделник

вработване на обръщане от земя до 1 х 60кг
и на заден клек до 1 х 90кг

За време:
5 Rounds
15 x Back Squat с щанга 50кг
8 x Power Clean с щанга 40кг
резултат: 12:32

Блудната щерка се завръща! 😄
Качени години, качени килограми, загубена сила, по-малко въздух, болежки тук там. 😄
Сега по-полека, вървене пеша, тропкане и те така. 🙂

18.01/четвъртък
- 1 час народни танци
- над 6 700 крачки
19.01/петък - в залата
12 мин. AMRAP от 3 пуш-преси с 25кг / 7 гребания на TRX / 12 суинга с пудовка 16кг
резултат: 11 рунда + 2 пуш-преси
Слабо, ма... от сърце! 😄
- над 9 300 крачки
20.01/събота
- мързел
- но пък над 11 400 крачки
21.01/неделя
- пак мързел 😄
- около 9 400 крачки
22.01/понеделник - в залата
- team work с щерката
AMRAP 15 min - 5 pushups (от колена) + 4 DL@30kg + 3 Hang Power Clean@30kg + 2 Thuster@30kg
- около 5 000 крачки
23.01/вторник
- 1 час народни танци
- около 7 500 крачки
24.01/сряда
- мързел
- около 5 200 крачки
25.01/четвъртък
- 1 час народни танци
- над 6 300 крачки
26.01/петък - в залата
- загрявка + DL 40-50-60-70-80-90-100 х 1
- комплексът - 3 рунда:
AMRAP; 3 мин - 1 DL х 80кг + 3 Burpee pullup + 5 Box jump
1 мин - Rest
резултат: 88@80kg
- около 5 300 крачки
Много зле на комплекса. Боли ме дясното коляно и бърпитата ги пълзях, а на гумата не скачах, а се качвах и слизах. Ма к`вот такова! 😄 По-добре от нищо, все пак! 🙂
27.01/събота
- мързел
- около 5 800 крачки

28.01.18
00:37

Качи  една снимка на котката де...))
Радвам се ,че си тук!

Така съм зарязала снимането, че чак ме е яд на мен самата! 🙂 Ама ще се поправя! 😄

28.01/неделя
- мързел
- около 7 200 крачки
29.01/понеделник
- мързел
- около 6 000 крачки
30.01/вторник
- 1 час народни танци
- около 6 400 крачки
31.01/сряда - в залата
“Deck of cards”
купите - съответната бройка Power Clean @ 20kg
карите - съответната бройка Push Press @ 20kg
пиките -  съответната бройка Front Squat @ 20kg
спатиите - 30 sec Plank
J, D, K - по 5 Pullups (изнасилена работа, с подскок на ниския лост)
- около 4 300 крачки

Тоя абитуриентски бал шА мА довърши! 😄 Да се оправдая, че когато мързелувам, обикновено тичам по задачки-закачки! 😄
И като нЕма котки, на ви едно тлъсто кифленско селфи 😄 + новата ми диета (то с тия моите рЪки, със сигурност ще подейства! 😄)

Мнението беше редактирано от Златина Цонева на 31.01.18 20:47.

Ари, ма, лудетино, welcome back 🙂 🙂 🙂

31.01.18
21:06

От няколко дни я чакам аз .... Ай газ!

И защото съм изпълнителна! :P
Котки да искате! 😄

01.02/четвъртък
- 1 час народни танци
- около 6 400 крачки
02.02/петък - в залата
Имам болка от вътрешната страна на дясното коляно и затова не клякам, не скачам, абе - лешперя! 😄
DL
1 х 10х20кг / 8х30кг / 6х40кг / 5х50кг / 4х60кг / 3х70кг / 2х80кг
1 х 1х90кг / 1х100кг / 1х110кг / 1х120кг / 0х125кг :(
Опитах 125, ама *урец. 😄 Следващия път ще прескоча някоя тежест и вместо 120 ще сложа направо 125.
1 х 1х110кг / 1х100кг
5 х 1х90кг
1 х 5х80кг / 5х70кг
1 х 10х60кг / 10х50кг / 10х40кг / 10х30кг
и после около 3 км пеша до нас
- общо над 9000 крачки за деня

И снимка на най-готиното фитнес другарче, което си сглобих днес! 😄

03.02/събота
- мързел
- около 8 200 крачки
04.02/неделя
- още по-голям мързел
- дори крачки нямам особено много 😄
05.02/понеделник
- тоя мързел край няма 😄 😄 😄
- около 8 100 крачки
06.02/вторник
- 1 час народни танци
- около 7 500 крачки
07.02/сряда - в залата
- вработване на мъртва тяга до 1х125кг 🙂 Даааааа, успяяях! Другия път - повече!
А как попържам на клипа с тягата. Ахаххахаххах, не е истина просто! 😄
- 50 rounds - 1 DL@60kg + 2 Burpee over bar - време... (чакам го, ма не беше зашеметително 😄)

08.02/четвъртък
- 1 час народни танци
- около 9 000 крачки
09.02/петък - в залата
- вработване на обръщане от земя до 55кг
- 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 от Squat Clean @ 30kg + TRX Pullover
- около 5 200 крачки

Мнението беше редактирано от Златина Цонева на 09.02.18 20:50.

А возенето в градския транспорт винаги носи своето очарование! 😄

Деян

09.02.18
21:26

Това в БГ ли е......явно да, съдейки по надписа на пожарогасителите. Баси чистия и лъскав рейс.

казано от Deyan на 09.02.18, 21:26:

Това в БГ ли е......явно да, съдейки по надписа на пожарогасителите. Баси чистия и лъскав рейс.

Ново варненско тролейче! 😄

10.02/събота
- миткане по задачи с щерката
- около 6 600 крачки
11.02/неделя
- тотален мързел 😄 носа си не показах навън
12.02/понеделник - в залата
EMOM 18min
1st min - 12 Box Jump - аз само качвах и слизах, че вардя коляното
2nd min - 8 Power Clean @ 30kg
3rd min - 4 Thruster @ 30kg
- около 5 800 крачки

И една фотка за настроение! 🙂
Черпня ли надушвам!?! :P 😄

13.02/вторник
- 1 час народни танци
- около 5 800 крачки
14.02/сряда - в залата
- отборно, с щерката, за14 min, с редуване:
  7 / 7 бърпита с прескачане на другарчето + 7 / 7 wallball-нещо си 😄
  резултат: 7 кръга + 7 бърпита от детИто
- около 8 700 крачки
15.02/четвъртък
- 1 час народни танци
- около 11 100 крачки
16.02/петък - в залата
- AMRAP 12 min нарастваща стълбица 1-2-3… от DL @ 60kg + Pullups ( моите по-скоро подскачане под лоста 😄 )
- около 5 700 крачки

За яки “М”андами и още по-яки “Ж”ентълмени! :P 😄

Мнението беше редактирано от Златина Цонева на 16.02.18 21:02.

17-18-19.02/събота, неделя, понеделник
- на целодневно обучение, подби ми се гъза от седяне 😄
- и малко вървях за капак
20.02/вторник
- 1 час народни танци
- около 8 300 крачки
21.02/сряда - в залата
комплексът “Апостола”
AMRAP 19 min
- DL 500kg (10 @ 50kg )
- 9 Burpee over bar
- 9 Pullups
- Bench Press 500kg - моите 510 😄 ( 17 @ 30kg )
Резултат: 4 рунда + 500кг тяга + 9 бърпита + 3 набирания
Тягите добре, бърпитата изнасилени, набиранията фалшиви 😄, лежанката ми ...туут... мамата! 😄 Като вработвах, реших, че 30 кила са бошлаф работа и ще ги цъкам бързо. По 17. Ха-ха-ха! Блажени са вярващите! 😄 Накрая буквално ги правех по едно, ама буквално. Разказа ми се играта! Ма, като не съм правила лежанка от има няма 100 години... 😄
- около 4 200 крачки

“В началото беше словото, и това слово беше Котка.” - Тери Пратчет <3

22.02/четвъртък
- танците отпаднаха
- около 7 300 крачки
23.02/петък - в залата
12 рунда от:
- 3 Thruster @ 35kg
- 7 KB Swing @ 24kg
време: 9:50
Мина ми еретичната мисъл да не се товаря с тежести и да мина с 30 кила щанга и 16 кила пудовка, ама добре, че ме досрамя от тренера! 😄 😄 😄 Ама и ми излезе въздуха!
- около 5 700 крачки

И кланът Цоневи си има нови суитчъри ( тъй ли се пише тая дума, така и не знам 😄 )!

Мнението беше редактирано от Златина Цонева на 23.02.18 21:29.

06.03/вторник
- 1 час народни танци
07.03/сряда
- в залата: 18.2 - 12 min TC
A. 1-2-3….8-9-10 от Front Squat@30kg / Burpee Over Bar
B. Max Clean
резултат: DNF :( , докарах ги само до 9-ките + 10 клека
08.03/четвъртък
-1 час народни танци
09.03/петък
- в залата: за време
10-9-8…3-2-1 от Sledge Hammer@....kg / Box Jump (аз просто се качвах и слизах от гумата) / TRX Row / Wall Ball@4kg
време: 13:30

Мнението беше редактирано от Златина Цонева на 10.03.18 23:52.

12.03/понеделник
- в залата: за време
някаква скалирана версия на 18.3 с TC 14min
2 rounds:
100 Rope Jump
20 OH Squat@20kg - като за първи път “Ооооох” 😄 клякане, беше що годе прилично
100 Rope Jump
12 Pulups - или по-скоро рипане под лоста 😄
100 Rope Jump
20 DB Snatch@16kg
100 Rope Jump
12 Pulups
резултат: 627 повторения сборно, едвам захапах втория рунд (до 43 скока от втората стотица)
13.03/вторник
- 1 час народни танци
14.03/сряда
- в залата:
5 rounds:
20 sec DL@30kg
20 sec Rest
20 sec Hang Power Clean@30kg
20 sec Rest
20 sec Front Squat@30kg
20 sec Rest
20 sec Push Press@30kg
резултат: 204 повторения сборно
15.03/четвъртък
- час народни танци
17.03/събота
“Сила, скорост и добри сърца!” <3 Най-прекрасното, най-зареждащото, най-удовлетворяващото събитие, в което съм участвала! За добра кауза, така че мускулната треска хич не се брои! 😄 А и щом се навих да дърпам тяга на пъпа на Варна, пред сума ти народ... ох, наистина беше един път! <3
Death by DL@60kg - докарах ги до 6 тона общо 😄
19.03/понеделник
- в залата: за време
120 Rope Jump
40 Front Squat@20kg
120 Rope Jump
40 Push Press@20kg
120 Rope Jump
40 Hang Power Clean@20kg
резултат: 11:13

P.S.: тлъсто колажче от съботното събитие, да не се стресне някой 😄

Мнението беше редактирано от Златина Цонева на 19.03.18 22:48.

Танците във вторник ги пропуснах... Старчески болежки... 😄 😄 😄
21.03/сряда
- в залата:
скалирана версия на 18.4 - ТС 9 min
21-15-9
DL@60kg
HR Pushups (моите от колена)
21-15-9
DL@90kg
15m Bear Walk
резултат: 102 движения сборно
Първата врътка стана за 5:53
В началото, докато загрявах, реших, че хич няма и да устискам с толкова тяги. Гърбът ми беше на камък. Ма то взе, че се получи и дори направих 12 тяги с 90 кила в тайм капа. Ама те как ми тежаха... разказа ми се играта...
После седях, седях и си довърших бавничко и безславничко 😄 тягите до 21, пълзях мечешката 15 метра и се предадох.
Толкоз! Утре гипс! 😄

Мнението беше редактирано от Златина Цонева на 25.03.18 21:02.

22.03/четвъртък
- 1 час народни танци
23.03/петък
- в залата:
AMRAP 20min от:
6 Box Jump - аз се качвах и слизах
8 TRX Row
10 Sledge Hammer
резултат: 17 кръга + 6 + 4

16.06.18
10:49

Весел празник Златно Желязо!
Здрава и усмихната да си винаги!
Честит Рожден Ден

Прескочи до:

Имаме план за твоята по-добра спортна форма!

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1