24.08.13
10:44
Последно време попадам на стаий в които се твърди че ако ядете баанани или стафиди (в умерено количество предполагам) малко преди фитнес приблизително 30 мин. това ще помогне за изгарянето на мазнини и отсвабване
тъй като те се усвояват бързо и увеличават енергийните запаси в мускулите .Освен това обезпечават с необходимите за упражнения калории и енергия с полезни въглехидрати
До колко е вярно това защото малко противоречи с досегашните мнения че за отслабване и изгаряне на мазнини преди фитнес не трябва да се яде. И ако е вярно това с бананите дали ще се впише добре в една НВД ,етесвено като се направи така че да не се надвишава количестеото въглехидрати определените за деня.
Стафиди преди тренировка...свързвам го с бърз инсулинов пик, който рязко ще падне някъде в началото на тренировката и ще съм парцалив. Бих ги оставил за след.
24.08.13
12:24
#2
Захар преди тренировка - абсурд.
Няма нито една причина да се прави това, независимо от целта на режима.
24.08.13
12:48
#3
След тренировка е по-логично.
26.08.13
14:08
#4
Захар преди тренировка - абсурд.
Няма нито една причина да се прави това, независимо от целта на режима.
А какво ще кажеш за последния ден преди зареждащия период от CKD (Cyclic Keto Diet) или всеки ден преди тренировка от TKD (Targetted Keto Diet)?