16.01.14
14:05
Ами аз съм момче на 14 години. Висок съм 1.78 и съм 74 килограма. От скоро започнах да правя упражнения(казват се freeletics) у дома, понеже за сега нямам възможност да ходя на фитнес. Трябва ми помощ за хранителен режим с който да стопя подкожните мазнини и да направя релеф. Същото е и с програмата за фитнес (който ще започна скоро). Относно хранителния режим - намерих няколко, но понеже на съм от най-заможните хора не мога да си ги позволя. Затова ако може някой по-достъпен хранителен режим.
Понеже съм нов в този сайт не знам дали съм писал на правилното място. Извинявам се ако не съм!
Темата беше редактирана от Петър Иванов на 16.01.14 14:06.
16.01.14
16:50
#1
Колко лева на ден можеш да даваш за храна?
16.01.14
21:14
#2
Нещо евтино- извара, купувай си обезмаслена, най-добре насипна от някой млечен магазин , където излиза дори по-евтино. От време на време вкарвай по някой пържола, яж сезонни зеленчуци , а също така ако минеш на ВМ–НВД там можеш да ядеш сирене и сметана примерно , което не е много скъп вариант също. Винаги има начин
17.01.14
14:51
#3
Колко лева на ден можеш да даваш за храна?
Ами до 10-15 лева.
17.01.14
15:57
#4
братле, 10 лв за храна на ден не е малко , а ако искаш да свалиш , трябва да си в калориен дефицит следователно по-малко храна и по-евтино, като стигнеш до режима за маса и като ти излезе цифрата от 250-300 грама ориз на хранене, протеин на корем тогава става лошо :Д
Разликата в цената на режима за качване и сваляне е минимална, да не кажа, че при сваляне може и по-скъпо да ти излезе.
17.01.14
19:27
#7
Колко лева на ден можеш да даваш за храна?
Ами до 10-15 лева.
Не са малко. Аз карам с тия пари два дни:
10 яйца - 2.50
литър наливно мляко - 1.20
600 гр. свинско, нормално мазно - 4.00
плодове - 1.00
зеленчуци - 1.00
ядки - 1.00-2.00
общо - към 12 лв. за два дни. Даже ми остават да се поглезя с шоколад.
18.01.14
15:46
#8
Колко лева на ден можеш да даваш за храна?
Ами до 10-15 лева.
Не са малко. Аз карам с тия пари два дни:
10 яйца - 2.50
литър наливно мляко - 1.20
600 гр. свинско, нормално мазно - 4.00
плодове - 1.00
зеленчуци - 1.00
ядки - 1.00-2.00
общо - към 12 лв. за два дни. Даже ми остават да се поглезя с шоколад.
Мерси, ще измисля нещо. И като казах 10-15 лева, това няма да ми е само за 1 ден, а щя купя за повече дни.