Петъчно-увеселителна тема: Допълнителни "правила" във форума

След като посвършихме малко сериозна работа, може би е време да начешем клавиатурите с нещо от зоната на закачките. Всеки си има лично мнение за това как могат да се дефинират форумните правила така, че форумът да стане съвършен... уверен съм в това! :) Затова - давайте! С голяма усмивка и напълно несериозно започвам този разговор - без задни мисли и без намерение той да излиза от раздела за празни приказки. :)

Колко ще е хубаво... ако бъде забранено на лица под 18 годишна възраст да пускат теми за плочки... :)
...или да се трият хранителни режими, в които е отбелязано, че се ядат само белтъците на яйцата! :)

За тренировъчен режим без тренировка за крака - едноседмичен бан! :)

(Нека не обсъждаме действащите правила на форума. Те са сериозна материя и тази тема не е мястото за това.)

Темата беше редактирана от Димитър Михайлов на 26.04.14 13:15.

25.04.14
17:48

Предлагам да забраним теми от типа:

1. “Какви упражнения да правя за плочки”
1. “Какви добавки да пия, за да кача маса”
2. “Какви добавки да пия, за да изчистя мазнините”
3.  Въпроси за упражнения, с които да се изгорят мазнини от точно определени части от тялото
4. “какво мислите за програмата”, когато самата програма не е написана, а е даден само общ сплит
5. “какви храни да ям, за да отслабна”, или “какво да ям, за да направя мускули”
6. “как да тренирам ръцете (гърдите), за да порастнат” 

и т.н.

Списъка е дълъг, няма да ми стигне една страница :D

Мнението беше редактирано от Петко К на 25.04.14 17:48.

25.04.14
20:04

OFF TOPIC: По-добре пуснете пак темата за бисерите от форума - тя е по-забавна.

ми теми съдържащи нещо от рода на ‘’Здравейте приятели!! (sun) (sun) Казвам се Естефания Карамфилова и съм на 24години. Искам да сваля няколко килограма но ме е страх, че ако тренирам с тежести ще стана мускулеста... кажете какво да правя.. не искам да съм здрава само да отслабна. Мерси! Лек ден на всички! Обичам ви! (sun) (sun)’’ не трябва да се допускат до публичното пространство.

26.04.14
14:44

казано от Кристиянчо на 25.04.14, 23:40:

ми теми съдържащи нещо от рода на ‘’Здравейте приятели!! (sun) (sun) Казвам се Естефания Карамфилова и съм на 24години. Искам да сваля няколко килограма но ме е страх, че ако тренирам с тежести ще стана мускулеста... кажете какво да правя.. не искам да съм здрава само да отслабна. Мерси! Лек ден на всички! Обичам ви! (sun) (sun)’’ не трябва да се допускат до публичното пространство.

Забрави да допълниш - “Вчера не ядох бисквити, но пак не съм отслабнала”. :D Както и - “вчера изядох половин шоколад, ще ми стане ли нещо”.

Мнението беше редактирано от pe6о на 26.04.14 14:44.

12.05.14
12:20

Аз пък съм да се трият дневниците които не съотвестват на заглавието на сайта-Фитнес и здравословен начин на живот .А са  пълни с гладувания а авторите дори не си взимат поука . Ако човекът си взима поука и се опитва да промени нещо тогава да разбирам но иначе 100 човека да му повтаряме едно и също и той пак да си прави каквото иска...
Съжалявам ако звуча грубо мех .

Мнението беше редактирано от Nicole Martinova на 12.05.14 12:30.

08.06.14
22:58

Много ме кефят теми от рода на:
Искам да кача мускОли на ръцете ама не става и искам бързи резултати и ми казаха да взема азотен бустер ама май е малко химия ще ми се отрази ли добре на десет години съм три дена стаШ у залата...
Естествено пълно с пунктоационни и граматически грешки :D .

Директен бан за тема с въпрос, публикувана в разделите за дневници...
...то па ми писнА!

14.11.14
11:16

Провокирана от една последна тема:
Директна цензура за всички изречения, в стил “Е, то няма нужда да тренирам краката, понеже... (еди какво си)”.

О, не, цензурата не е от полза в случая...
...искам да си виждам колко багаж имат в главите си по отношение на спорт. :P

22.11.14
01:14

“Само да ви попитам, ако клякам ще си остана ли същия размер? Че искам да порасна още малко. На 15год съм и съм висок 184см.?”

В YouTube се появиха секретни видеокадри...
Заснети са действията на модератор от екипа, показващ хуманно и джентълменско отношение към напълно невинните потребители на форума...

17.04.15
13:34

Аз предлагам автоматично да се сменя описанието (пример - фитнес ентусиаст) на “идиот” за даване на едни и същи грешни съвети в различни теми, при положение, че на автора е обяснено, че информацията, на която ги базира е стара или недостоверна.

Нормално, след като аудиторията е с възрастова граница 14+,  и се правят повече на много компетентни, съвети единствено приемам лично от човек който има 10-15 години стаж, а не човек на 10-15 години

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1