Low carb baked Cheesecake

21.02.15
00:09

От огромна нужда за сладко преди няколко дни си забърках следното нещо:
150гр. Извара
50гр. Кисело мляко
10гр. Какао (не подсладено готварско)
60гр. фъстъчено масло (аз си го приготвям сам)
~10гр. фъстъци за поръсване
1 доза протеин (вкус банан)
2бр. ванилия
1/2 ч.л. сода
подсладител (по желание и зависи колко си зарибен аз лично слагам на всичко по много :D )

Начин на приготвяне:Всичко се разбива/забърква заедно като аз първо забърквам изварата+млякото после добавям всичките неща дето са праховидни + фъстъченото.Прави се на гъста смес нещо от сорта на кексово тесто може да се добави и малко водичка ако стане твърде гъсто. Понеже съм нетърпелив го направих на микровълновата обаче става и на фурна би станало и на тиган .
Калории не мога да дам защото зависи от процента на масленост на млякото и изварата най-важното за мен е,че има минимално количество въглехидрати и то от фъстъците и млякото и е подходящо за вечер .
Ето и снимка на Бананошоколадовия чийзкейк с фъстъчено масло :D

Темата беше редактирана от Mario Zahariev на 21.02.15 00:10.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1