Кунг Фу тренировки, домашни фитнес тренировки + хранене

03.03.15
18:51

Здравейте, мисля скоро да почвам Кунг Фу тренировки и имам няколко въпроса. Ще си направя в нас успоредка, лост, тежести и ще се отдам на клек, лег, тяга, раменни преси, кофи, набирания, може нещо и за ръце понякога. Да минем към въпросът ми.
Гледам по клипове, че тези, които тренират кунг фу, не са здрави примерно като някой ММА-ци или боксьори, защо е така? Аз мисля, че тях не ги интересува много как изглеждат, а ги интересува правилната техника. Питам, защото добре съм тръгнал с фитнеса и имам горе - долу прилично тяло, което не искам да развалям, ще тренирам в нас, както казах с базовите упражнения 2-3 пъти в седмицата и 2-3 тренировки по Кунг Фу.
Какво да ям преди и след тренировката по Кунг Фу, за да не губя килограми? Естествено, ще направя калориите с една идея повече.

Темата беше редактирана от DEADLIFT на 03.03.15 19:14.

04.03.15
09:18

Спирай Джеки Чан и се връщай в залата ей !!!

04.03.15
18:40

казано от Радо на 04.03.15, 09:18:

Спирай Джеки Чан и се връщай в залата ей !!!

Хахахах, аз си тренирам, просто не пиша много в дневника, че ме мързи :D
По - натам мисля да почвам Кунг Фу, сега леко по - леко ще си правя в нас тежести, стига ми да правя базовите упражнения, дали ще са в нас, или в залата, все тая. Като тренирам в нас ще пестя време, а и пари :).

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1