Възможно ли е да свалям мазнини и да качвам мускул?

12.03.15
19:17

Здравейте, искам да ви попитам възможно ли е докато съм в период на чистене да свалям мазнини, и да качвам мускул защото кантара показва, че качвам но видимо не си личи. Мисля, че се храня здравословно и съм в дефецит, ям предимно бобова храна до един път дневно, доста извара, белтъчини, месо и до една две ябълки като междинно хранене. Също така искам да попитам възможно ли е да покачвам тегло зареди рядкото ходене до тоалетна, имам запек и ходя по един път на седмица, чуствам подут стомах и изхождам доста малко количество изпражнения, за времето което през което не съм ходил.

12.03.15
22:19

Всичко е възможно!
Като за начало се ограничавай и избягвай лошата храна ... пържено,мазно,газирани напитки,без хляб яж и прочее.
Наблягай на белтъчини сметни си примерно 2гр(мах 3) белтък на кг телесно тегло.Приемай доста вода също е много важно.
По колко км минаваш на пътеката?
А със запека това хич не е добре .. ама изобщо даже.Аз не мога да си представя 1 ден да не ходя пък камо ли седмица.Виж вземай разхлабително пич , ако не пиеш достатъчно течности това също не влияе хич добре.Аз само във фитнеса пия по литър вода а когато пиех и креатин на ден не ми мърдаха 4,5 литра да не кажа 5 ... лочех като смок.
Това са моите прости съвети .. аз лично съм чистел мазнини и съм качал кг. ( е да трудно качам спор няма)
На моите кг сега трябва да приемам по ~150грама белтък на ден ... малко трудно ги стигам но ги стигам ... дано съм помогнал до колкото мога.

Мнението беше редактирано от Свилен Киров на 12.03.15 22:20.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1