Комбинация на фет бърнър + азотен бустер + креатин, съвет?

14.03.15
18:56

Здравейте на всички.
Спрял съм се на фет бърнър Fyre и се чудя дали да го комбинирам с азотен бустер без кофеин, защото се притеснявам да не стане много кофеина и с някакъв креатин и един суроватъчен протеин. Или другия вариант, който си мисля е да премахна изцяло азотния бустер. Като цяло не съм дебел, но имам някой мазнини който искам да изчистя, 1.80 съм 88-90кг. Тренирал съм и преди, но от година-две не бях стъпвал в фитнес зала, сега от 2-3 седмици пак започнах, затова нека някой по-компетентен да изрази мнение как е най-добре да комбинирам добавките.
Благодаря предварително.

14.03.15
19:12

Пич на твое място бих направил така .. аз имах преди може би станах 3г доста голямо бирено коремче .. свалих си го като пич само със диета и забележи .. без да правя никакво кардио.Колкото блъскам в залата това е .. прибирах се възстановявах се колкото да държа килограмите си (приемах кре алкалин ,че да не започна да свалям) и си свалих корема ... е нямах плочи но бях плосък ли как да се изразя.Но ако търсиш по бърз ефект мое мнение е комбинирай  всичко друго без азотния бустер ...

Мнението беше редактирано от Свилен Киров на 14.03.15 19:13.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1