От къде да започна своята промяна?

16.03.15
19:09

Здравейте на всички!
Чудесен форум и много интересни теми има тук,които ме вълнуват,но имам нужда и от съвети от професионалисти като Вас.
Последните 3 години поради смяна на работата и начина си на живот се обездвижих почти напълно.Сега съм амбицирана да започна една положителна промяна за себе си и  моето тяло.Общо взето положението е следното:тегло 53 кг,височина 173 см,слабо телосложение,но неоформена талия и отпуснат и мазен корем и залепен за гърба задник.
Целта ми е стягане и тонизиране на всички мускулни групи,изчистване на корема...
Разполагам с 1 час дневно,имам велометър,мини степер,пудофка 2,5 кг,гирички по 2 кг.
Започнах и спазване на хранителен режим (нисковъглехидратен),но сега имам нужда от съвети как да тренирам,за да мога да получа желаните резултати,колко дни в седмицата и как да разпределя правилно между дните различните мускулни групи.
Ще съм Ви много благодарна,за всеки съвет и идея!

16.03.15
21:29

Здравей и добре дошла!

Както написах в тази тема, сайтът съдържа многообразие от информация, задоволяваща различни видове критерии. Необходимо е само търсене и четене. В посочената от мен тема съм посочила къде в сайта се намират хранителните режими и тренировъчните програми. Можеш да въведеш своите критерии в търсачката и съответно да получиш необходимите ти отговори, респективно д аси избереш измежду тях. Също така можеш да разгледаш дамските дневници, да видиш какво правят дамите тук и съответно да взаимстваш от начина им на живот и методите им да постигат/поддържат добра форма.

Поздрави и успех! :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1