Бокс + фитнес - какъв хранителен режим да приложа?

20.03.15
14:50

Здравейте,

Не бях влизал във форума от доста време, но интересувайки се как да постигна сегашните си цели попаднах на статия за IF. Занимавам се активно с бокс (три пъти седмично, вечер в периода 19:00-20:00), а в двата дни почивка между тях прекарвам по 40-тина минути във фитнес залата, основно с базови упражнения. Ще ми се да намаля мазнините(не са много, но все пак) и се чудя кой е най-ефективният начин за това:
Вариант 1: НВД 6-7 хранения на ден + кардио сутрин на гладно (поне три пъти седмично).
Вариант 2: Някакъв вид fasting - IF, войнска диета и т.н. - основно ме притеснява това дали ще имам енергия за тренировките си. Като най-удачен вариант ми се вижда войнската диета.

Как да подходя? Разбира се, ще съм благодарен и за всякакви други предложения.

Поздрави!

А как се храниш сега и защо смяташ, че не можеш да постигнеш целите си с настоящото си хранене?

Идеята ми е: защо търсиш нещо ново, след като може да преразгледаш това, с което си свикнал (и с което имаш опит и с тренировките - знаеш как се чувстваш и т.н)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1