Хапване преди и след тренировка за оформено и стегнато тяло?

21.03.15
12:41

Привет на всички. Предварително се извинявам за темата,ако се дублира.Прелистих доста странички  и  не открих това,което всъщност ме интересува,та...ето,за какво става дума. Започнах да ходя на фитнес от около 3 месеца,като прекарвам в залата  5 дни от седмицата  x час и половина.Направиха ми тренировъчна програма (виждам и резултат,макар и за краткото време). Упражненията,които правя са за стягане и оформяне на тялото.Правя  базови упражнения и кардио. Искам да попитам каква храна трябва да се приема преди/след  базовата  тренировка и след кардиото?  Като цяло  се храня здравословно-4-5 пъти дневно (ако е нужно ще опиша по-обстойно храненията) . Гледам преди силова тренировка да хапвам въглехидрати и белтъчини,след  нея  (около 30-40мин.)  малко сушени плодове/банан/малко мед и малко по-късно храна,съдържаща белтъчини  и салата.  За  кардио(сутрин го правя  на гладно ): след него (около 1 час след) хапвам белтъчини  и по-късно хапвам  например филийка-две пълнозърнест с извара или салата и месо/яйца...Не знам доколко съм на прав път,ако може някой да ме насочи.Благодаря предварително!

Темата беше редактирана от Ala-Bala на 23.03.15 17:58.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1