Фитнес и бокс

Здравейте ентусиасти. Искам да споделя моите тренировъчни начинания. Ходя на фитнес и тренирам усърдно от над 5 години, може да се каже, че съм постигнал нещо. Но се появи една нова спортна страст, а именно боксът. Тренирам го от над 1 година в съчетание с моя навик фитнесът. Тренирам 5 дни в седмицата, 5 трен са фитнес и 3 бокс,  като бокса се пада и в дните в които съм на фитнес, на обяд фитнес, вечер на бокс. През уикенда се старая да се наспя и нахраня добре. Наистина на моменти се чувствам преуморен. От както започнах бокс, мускулите ми поатрофираха, но не мога да кажа същото и за мазнините, колкото и да се спуквам от трен те не се топят, ясно ми е че трябва да обърна повече внимание на хранителния режим. За край на темата искам да кажа, че съм доста мотивиран, и искам да постигна успех и във двата спорта, макар че знам, че не са много съвместими. Пускам тази тема и се надявам другите компетентни лица във форума да споделят своите препоръки !

П.С. мисля да пробвам една програма която се относя за фитнес и влючва 3 тренировки в седмицата. http://www.bb-team.org/workout/4636_sila-i-hipertrofiya-za-edin-mesec?utm_content=buffer884a8&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1