Как да сваля желаните килограми? :) моля помогнете

26.03.15
17:33

Еми на 15г. съм висока съм около 160см и тежа 62кг,което ме депресира ужасно.Всички момичета около мен са толкова слаби,а ядът така наречената храна “Fast food”,която може да си представите колко е вредна и калорична. Няма да лъжа и аз от време на време си позволявам,но наистина рядко 1,2 пъти в месеца.Искам много да сваля килограми,но не знам най-ефективния начин и от една седмица съм на ябълки и чай(свалих 2кг ). От месец ходя на фитнес,но мисля че само качвам маса и не правя нещата както трябва. Може ли да ми помогнете да изглеждам нормално и да не се срамувам през лятото да си сложа късите панталони (миналото лято се бях депресирала и не излизах от нас поради тази причина). Най-много искам да сваля краката си-бутчетата,защото те са най-зле. :( ;( Благодаря предварително !:)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1