Въпрос относно сваляне на корем?

28.03.15
11:49

Привет :) Тренирам по следния начин: 4 пъти в седмицата силова тренировка като в 2 от дните правя и 15 мин кардио след трен. (3 дни почивка). Резултата, който искам да постигна е да сваля в корема и талията, защото преди това качвах и се поналях малко, обаче имам чувството, че вместо да свалям в корема свалям в рамо и гърди примерно повече :D Та искам да попитам да не би да е грешно да правя по 2 кардио тренировки в седмицата след силова и ако ползвам неопренов колан ще има ли повече ефект върху корема?

П.С Редувам веднъж бягане на пътека, веднъж колело.
Висок съм 1.88 тежа 90 кг.

Темата беше редактирана от Кольо Пияндето на 28.03.15 13:52.

Колана не го ползвай, пълна глупост ! За кардиото можеш два начина на изпълнение или след силова тренировка, или сутрин рано на гладно. Но с тези 15 минути кардио ефекта няма да е особен, ако тичаш с нормално темпо по малко от 30 мин не виждам смисъл. По-хубаво за топене на мазнини по корема, можеш да комбинираш и отсечки със спринтове и леко тичане. Пример тичаш 100 метра ускорение или спринт, зависи как си с възможностите си и после 200 лекичко както се казва тръс и така пак кръговрат ...

P.S - ако можеш скачай и на въже ....

Мнението беше редактирано от Павел Иванов на 28.03.15 17:46.

28.03.15
18:10

Аз не мисля че съществуват упражнения за сваляне на мазнини от  точно определено място като паласки, корем т.н. Наблягай на калорийния дефицит и ще губиш тегло като цяло.

07.04.15
05:40

Колелото е за точно тази област на тялото, наблягай на него но с по интензивни тренировки не 15 -20 мин това трябва да е само в началото докато подобриш издражливостта.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1