Как да съчетая следните добавки?

10.04.15
16:28

Здравейте! Преди 1г. си бях взел Kre-Alkalyn EFX и наистина имаше ефект и сега отново си го поръчах. Въпросът ми е как да съчетая Kre-Alkalyn EFX, GLUTAMINE Mega Caps 1400 и ACAI Berry? Целта ми е да изгоря мазнините които съм събрал и да направя релеф и маса... Какво мислите? Как да ги съчетая така че да ми помогнат и в същото време да не претоваря организма... Сърцето?

10.04.15
16:32

Нищо няма да претовариш с тези три добавки, най-малко пък сърцето.
Още повече, че около две трети от тях са ти излишни. :)

Само ми отговори на един въпрос - как от толкова много раздели избра точно “Тренировъчни програми”, за да си зададеш въпроса? :)

Мда, и аз това се зачудих.
Преместих я вече в по-подходящ раздел.

Към автора - по тези въпроси е писано доста: как се приемат различните добавки - съчетание, по кое време, с храна или без храна, кои хора да внимават, за какво да внимават и т.н.
Отговорите са на една търсачка разстояние!

Успех! :)

Е може да си претовари мозъка като се разрови :)

10.04.15
17:09

Съжалявам за неправилно подбраната категория... Все пак от днес съм в този форум! Та някой може ли да ме консултира как да ги приемам 3-те добавки на ден? Писано е доста, но точно за съчетаване... Ако имате желание ще бъда благодарен за един-2 полезни коментара по темата. В противен случай няма смисъл да дискутираме повече...

Мнението беше редактирано от Ceco на 10.04.15 17:11.

Как да кажем нещо повече, след като не си предоставил информация за себе си? :)

Нали знаеш, че за поставените от теб цели (които заедно са доста трудно постижими), по-голямо значение имат храненето и тренировките.
Добавките ще подпомогнат процеса.

Може да започнеш от тази тема.
Така има шанс да получиш и по-пълноценни отговори. :)

Мнението беше редактирано от Вероника Налбатска на 10.04.15 17:28.

Няма какво да дискутираме, хвани прочети малко.

Не се филмирай за някакви сърца и подобни, тук става въпрос за хранителни добавки...

И да ти кажа една рецепта за домашен кре-алкалин за да не си даваш парите за глупости като ти свърши сегашния. В една чаша с вода слагаш 2-3 грама креатин монохидрат и 2-3 грама сода бикарбонат и пиеш.

10.04.15
17:43

Антон, благодаря ти първо за отговора, който за разлика от другите  не е критичен. Ами това което казваш е интересно, но за съжаление вече си дадох парите за тези 3 добавки... За Кре-алкалина пише по  1-2 капсули 30 минути пред физическо натоварване. За GLUTAMINE Mega по 1 - 3 дози дневно /преди, след тренировка и за Акай-а - 1 капсула 2 пъти дневно с храната.  Знам кое как се пие, но едва ли мога на ден и 3-те да ги пия по тези дози. Точно за това исках да се консултирам.

Мнението беше редактирано от Ceco на 10.04.15 17:44.

Можеш да ги пиеш и в тези и в доста по-високи дози, както и още десетки други продукти. Повечето от хранителните добавки нямат никакъв ефект или ако имат е пренебрежимо малък. Креатина е може би най-работещата хранителна добавка заедно с още няколко.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1