Режим - градивна критика

11.04.15
19:10

Здравейте, поднових тренировки след едно стабилно прекъсване и ефекта от него е загубата на доста кг (около 12-13).Целта е да качвам, сравнително по-чисто, тъй като ми се лепи мазно основно на корема, въпреки, че съм 100%  ектоморф.Ръст от 187 см на 70 кг. в момента не е нормално и определено не ми харесва.Основно съм се насочил към оправянето на хранителния режим.Пробвал съм различни вариации с калорийния баланс.Последния експеримент беше с по 4000-4200 кк на ден и след месец резултата не ми допадна, заради прекомерното омазняване именно около корема.Сега съм се спрял на 3400 кк на ден, които ще набавям предимно от следните продукти:
-извара-600 гр
-яйца-10 цели със жълтъците
-макарони-200 гр сурови
-тахан-150 гр
-риба тон-180 гр
-по някой кроасан, докато съм на работа или нещо от сорта

По 3 л. вода и добавяне на различни зеленчуци са другото нещо на което искам да обърна внимание.

Добавките които приемам са:
-креатин по 5гр.дневно
-Доза или две протеин (според зависи)
-хранителни ензими

И нека критиката да започне СЕГА (bow)

Темата беше редактирана от Димитър Михайлов на 13.04.15 13:45.

Здравеи.
За чисто качване бих ти препоръчал системата “зиг заг”
2 седмици си на калориен+
2 седмици на калориен-
Като усновните калории са от белтъци.
60% белтъци20%въглегидрати20%мазнини.
Тренировките са съответно според схемата на хранене.
2 седмици интензивни,2 седмици силови.белтъка е ясен,повечето да е от храна но 30% да си е пудра.
За въглехидратите бих ти препоръчал да ги хапваш вечер.
За месото се знае,че е най големия приятел но също наблегни на белтъци от яица(желтъка вобще не го яж)на изварата и на суроватката(цвик)
Риба хек също е добра.
Макарони не,по добре овесени ядки но непрекалявай.кафяв ориз ама по мъничко и рядко.
Успех.

Модерация: Моля, уважавайте българския език и пишете грамотно!

Мнението беше редактирано от Кольо Пияндето на 12.04.15 00:13.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1