Ще се бърка ли, ако отида болен на фитнес?

20.04.15
12:25

Здравейте , не знам дали трябва да е тука мястото да пусна тази тема, но преди 2 дена се разболях малко а ми се ходи на фитнес да тренирам и не бих искал да пропусна, не съм много болен, боли ме гърлото , запушен ми е малко носа , вчера бях дигнал температура , днеска не съм дигал, не вземам за сега антибиотици.

Темата беше редактирана от Dimitar Lazarov на 20.04.15 12:25.

20.04.15
14:20

Какво ще рече “не вземам за сега антибиотици”... толкова ли е сериозно положението, особено ако нямаш температура и тн. При боледуване веднага ти изписват антибиотици ли, какво?
Аз съм тренирал леко болнав със запушен нос и болно гърло, но не мисля, че е било най- умното решение. Всеки си има глава на раменете все пак.
Според мен изчакай 2- 3 дена, пий течности, храни се достатъчно и тн. За няколко дни почивка мускули не се губят.

Теди Илиева

20.04.15
14:38

По добре си стой вкъщи докато не ти падне температурата, ако имаш такава. Все пак да не заразиш здравите във фитнеса.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1