Мнения за Amix Lipotropic Fat Burner

20.04.15
17:06

Здравейте!

Въпросът ми е конкретен - какви са впечатленията Ви от използването на бърнъра, който съм посочил в заглавието на темата? Препоръчиха ми го, но не откривам никакви конкретни мнения, вкл. и по американските форуми. Или не зная къде да търся, или е инкогнито. За да е крайно полезна темата, хубаво е да добавите хранителен режим, вид тренировки и години по време на използването на продукта.

Благодаря предварително на отзовалите се!

P.S. използвах търсачката в сайта и не открих конкретни мнения за този продукт. Открих мнения за марката, за стакове на марката, някакви общи питанки за продукта ( от сорта как се дозира и по-добре ли е от термогенен бърнър), но нищо конкретно. Ако се бъркам, нека се локне темата.

Темата беше редактирана от Pleasure на 20.04.15 17:17.

20.04.15
22:08

По принцип липотропните бърнъри и активни съставки (CLA,Carnitine и подобни) често са слабички в сравнение с термогенен комплекс, който освен тонизиращо ще повлияе по редица метаболитни пътища на обмяната на веществата, а и често в състава им има и някой диуретик. На този принцип винаги препоръчвам да се пробва термогенно бърнърче, макар и в състава му да има примерно кофеин. Ако някой е по-чувствителен или ще го пие в късните часове (тогава тренира) просто нека си вземе продукт, чиято доза носи на редуциране. Пил съм не веднъж ThermoCore на същия производител и съм доволен. Ако пък държиш да е без кофеин, то по-скоро бих се пробвал на разпределени дози потенциран екстракт от зелен чай.

Мнението беше редактирано от Strelok91 на 20.04.15 22:09.

20.04.15
23:43

Strelok91, искрени благодарности за включването ти, мнението ти ще ми бъде от полза при избора на фетбърнър, но това, което си написал, отново не носи отговор на въпроса ми :)

Имам причини да питам за липотропен бърнър, а питам конкретно за този, тъй като цената е меко казано прилична и ми беше препоръчан от консултант на именит уебсайт за продажба на суплементи, който няма да споменавам. А основната причина, поради която се интересувам от липотропен ( а не термогенен) бърнър, е че пих последно oxyelite и на моменти се усещаше сърцебиене и виене на свят, така че малко ме е страх от термогеници вече. Съмнява ме да е било от кофеина, тъй като по онова време, преди да взема окси-то, прасках по 4-5 кафета на ден, а след като го почнах минах на безкофеиново, за да намаля приема на кофеин. Но отиваме вече в много локумести подробности...

Връщам се на въпроса, мнения за Amix Lipotropic Fat Burner?

Мнението беше редактирано от Pleasure на 20.04.15 23:44.

21.04.15
01:11

казано от Pleasure Pleasure на 20.04.15, 23:43:

и ми беше препоръчан от консултант на именит уебсайт за продажба на суплементи, който няма да споменавам.

А ти какво очакваше да ти препоръчат този “именит уеб сайт”. Едните препоръчват Амикс, другите Пюр. Просто от тях имат по-големи печалби и ги изкарват най-великите добавки на света. Лично мен това много ме дразни, не можеш да получиш компетентно мнение от така наречения консултант.

21.04.15
10:02

Приятелю, а защо според теб съм пуснал тази тема, ако имам пълно доверие на консултанта? Няма нужда да ми “отваряш очите”, не съм пълен слепец.

Все още се надявам на отговор по темата...

21.04.15
10:52

Не е лош този бърнър за една по свежа тренировка, съчетан с допълнително едно силно кафе и още 1-2 гр. Л-карнитин преди физическото натоваване, но ако нямаш хранителен режим както всеки фетбърнър и този е напълно безмислен.

Тениската ми миришеше ужасно много на амоняк накрая на тренировката. Мислех, че е от неправилно хранене, но реших един ден да не пия горепосочения бърнър и миризмата изчезна. Естествено спрях да го използвам.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1