Тренировъчна програма за цяло тяло - няколко въпроса.

27.04.15
16:04

Здравейте на всички. Реших да пробвам тренировъчна програма за цялото тяло.

Спрял съм се на тази:
http://www.bb-team.org/?ACT=8&fid=9&aid=49388_xLmwtGajNBYvPOHSwSJ5&board_id=1

Но имам няколко въпроса свързани с нея.
1. Как варират повторенията и горе долу с какви килограми , смисъл променят ли се килограмите или всеки път с едни и същи?
2. Повдигането на щангата от лег коя е - хоризонталната ли е, обратната ли е или за горната част и дали се редуват - примерно ден първи единия тип преса, третия ден другия тип преса?
3. Кой са алтернативните предложения за упражнения кое с кое може да се замени евентуално?
4. Има ли разлика при килограмите на упражненията в различните дни - примерно ден 1 повдигането на щанга от лег и при повдигането на щанга от лег при ден 3?

За в момента за тези въпроси се сещам, ако има нещо ще се чувствам поканен да питам пак :D

На 25 години съм, 178 см, 85 килограма

Благодаря предварително!

Здравей!

Може ли да дадеш статия към тази програма, ако има такава?
Как стигна до нея? :)

27.04.15
20:23

Здравей, Вероника! Програма я взех тук от форума, поразтърси се и ще я намериш, просто в момента не мога да я намеря

05.05.15
17:13

Никой ли няма по-подробна информация?

Не успях да открия от къде си взел програмата, за да видя дали има препоръки към нея и какви са те.
След като ти веднъж си я намерил и взел, би трябвало лесно да откриеш пак от къде е (форумна тема ли? Статия ли? Коментар под статия?).

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1