Избор на хранителна добавка за покачване на растежния хормон.

Темата е заключена.

27.04.15
18:18

Здравейте, искам да ви попитам коя добавка ще е по ефективна - TREC GH-Turbo и AMIX Maximum GH Stimulant?И двете се водят за покачване на хормона на растежа.От GH-Turbo ще пия по 6, а от Maximum GH Stimulant по 8 всяка вечер.Искам да попитам при тази пропорция коя добавка ще има по добър ефект и дали изобщо ще има такъв?На 20 години съм 182см 83-84кг с 3 години опит в залата.Също мисля да съчетая с ursolic acid, дали ще е удачно?

Темата беше редактирана от Петко К на 29.04.15 11:10.

28.04.15
00:01

Не съм ги пробвал тези продукти, нито пък подобни, но ме съмнява да има кой знае какъв ефект. И все пак бих избрал Trec.

28.04.15
12:41

На тези години надали ще видиш някакъв ефект, но между 2-те добавки бих избрал Trec.

28.04.15
13:37

А какво мислите относно това - Bpi Sports Solid?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1