L-Carnitine nа SynTech Nutrition ?

Поръчах си карнитин на Bio Tech Liquid 1000, защото е на страхотна цена 50 дози по 2 гр карнтин за 24 лв...тоест 100 гр карнитин за 24 лв (shock) за тези. които пият по 2 грама на ден ще им стигне за 2 месеца, но аз ще пия по 4 и ще изкарам 1 цикъл с него...но ми се обадиха и ми казаха, че е свършил и ще ми пратят на Syn Tech Nutrition в същите дози/цена/размери и т.н..само дето марката била различна...в нета никъде не намирам за карнитин на тази марка и се чудя да не ме прекарат, някой пил ли го е??? аз дори не намирам в нета да има такъв карнитин като напиша марката излиза протеин на тая марка :O

28.04.15
18:21

казано от Силви Георгиев на 28.04.15, 15:55:

защото е на страхотна цена 50 дози по 2 гр карнтин за 24 лв...тоест 100 гр карнитин за 24 лв (shock)

1кг, може да се купи за около 45лв., а ти се радваш, че плащаш 24лв. за 100гр, т.е. повече от 5 пъти над нормалната му цена (shock)

И откъде може да се купи 1 кг карнитин за 45 лв ??? :О

аз говоря грамажа на самия карнитин, то шишети нали е 500 мл, ама има 50 дози по 2 гр във всяка....да не говориш за 1000 мл за 45 лв ?

Ако ли говориш за грамажа на самия карнитин моля да кажеш откъде да се купи на такава цена :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1