Фетбърнър Детонатрол - начин на приемане

24.05.15
12:59

На опаковката пише 2 пъти на ден по 2 таблетки, но има ли смисъл да се приема в нетренировъчни дни? Мисля да пия 2 таблетки сутрин и 2 преди тренировка, но как да го пия в нетренировъчни дни? Също трябва ли да правя някакъв времеви диапазон, тъй като преди тренировка - 30-60 минути, пия протеин и глутамин. Има ли проблем, ако се пият заедно?

Освен това прочетох, че термогенниците трябва да се пият най-много 4 седмици, след което 4 седмици почивка. Това вярно ли е?

24.05.15
16:06

Какъв е смисъла от протеина и глутамина преди тренировка? А и фетбърнъра до колкото знам трябва да се приема на гладно, така че взимането му с протеинов шейк ще отслаби действието му.

24.05.15
21:48

Това за гладното и аз го знам. Първо ще изпия фет бърнъра и 30-40 минути след това закуската, която ще включва 1 доза протеин и някакви въглехидрати, вероятно овесена палачинка и лъжица мед.

26.05.15
00:07

казано от traiki на 24.05.15, 12:59:

На опаковката пише 2 пъти на ден по 2 таблетки, но има ли смисъл да се приема в нетренировъчни дни? Мисля да пия 2 таблетки сутрин и 2 преди тренировка, но как да го пия в нетренировъчни дни? Също трябва ли да правя някакъв времеви диапазон, тъй като преди тренировка - 30-60 минути, пия протеин и глутамин. Има ли проблем, ако се пият заедно?

Освен това прочетох, че термогенниците трябва да се пият най-много 4 седмици, след което 4 седмици почивка. Това вярно ли е?

На опаковката пише 3 таблетки, 2 пъти дневно. Пий го така, само че 3-те предтренировъчни таблетки ги пий на гладно. В нетренировъчните дни лично според мен ако не правиш кардио, няма смисъл да го пиеш. Това за 4-те седмици е вярно.

01.06.15
15:24

Вероятно имаш предвид преди тренировка да ги пия без храна, тъй като няма как да отида гладен да тренирам. Иначе на моята опаковка пише да ги пия по 2х2 на ден. Решил съм да ги приемам всеки ден като в нетренировъчни дни ще ги пия само един път по 2 сутрин преди кросчето и закуската.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1