Кик бокс + фитнес - удачно ли е да се комбинира?

25.05.15
20:29

Здравейте! Аз съм едно момче на 16 почти 17 години от град София.Висок съм 1,82 и тежа 95 кг. Занимавал съм се с лека атлетика около година и половина,но спрях по едни или други причини.Та решил съм да ходя на фитнес ,но съм и мераклия да тренирам Кик Бокс за през лятото (2 месеца).
Решил съм да ходя на фитнес сутринта от 9 примерно до към 10;30 - 11;00 .Решил съм да правя Клек,Лежанка,Лицеви опори,Скрепец,Обръщане на щанга и упражнения за корем.Това са основните упражнения които искам да правя и мисля да редувам само тях всеки ден.Досега не съм взимал добавки и не ги разбирам , но съм решил да съчетая това ходене на фитнес със Креатин (уж да ми покачи силата,издръжливостта и по бързо да качвам мускулна маса..) . До тук добре . На обяд съм решил да почивам и вечерта да ходя на тренировки по Кик-Бокс и така всеки ден без почивните дни. Също съм решил да ходя да бягам през свободното време за да сваля уж някое килце :D . Незнам как да се храня .Мисля да хапвам повечко плодове , сурови ядки , ориз , картофи , пилешко месо. В последните дни съм намалил малко храната и се опитвам да не ям сладко и мазно и без никакви газирани. Та въпросът ми е дали ще има някакъв ефект от това Бягане + Фитнес със Креатин и Кик Бокс? Ще има ли някакъв ефект от това или с покачената маса от Фитнеса ще е губя като ходя на кик бокс и бягам. Как мислите? Знам че съм начинаещ и нищо не разбирам , но ще очаквам мнения :)

Иво

Темата беше редактирана от Димитър Михайлов на 25.05.15 20:38.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1