помощ за една начинаеща

30.05.15
18:43

Здравейте!Надявам се да ми помогнете.Момиче съмна 17 години 166см. 51 килограма.Целта ми в началото когато започнах да се интересувам от хр.режими и упражнения бяха подсилване на имунната ми система,а след това и стягане на тялото.В момента правя 5 упражнения-клекове-3х20,коремни преси-4х30,женски лицеви опори-3х15,планк3х15сек.,глутелус мост-3х25.Старая се да се храня здравословно премахнах пърженото,газираното,тестените изделия,сладкото и увеличих плодовете(киселите) и зеленчуците,спрях цигарите с което съм най-горда,също така правя спринтове от време на време,когато имам време всичко това от януари месец.Споделете мнение ако може,какво да подобря за да постигна целта си(стягане на тялото и изчистване на мазнините) и къде бъркам и забравих да спомена всичко правя в домашни условия.Ще съм ви благодарна ако споделите мнение.

Здравей!

Напиши повече: колко пъти седмично тренираш, посочените 5 упражнения във всяка тренировка ли са? Колко повече повторения може да направиш при всяко упражнение - можеш ли да прецениш? Използваш ли тежест или е със собствено тегло?

Как точно се храниш?

Защо смяташ, че бъркаш - забелязваш ли прогрес, имаш ли достатъчно енергия, чувстваш ли се добре?

30.05.15
21:01

3 пъти седмично ги правя само тези упражнения,пробвала съм да правя и повече повторения,всичко e със събствeно тегло,забелязвам прогрес,но много малък...

Мнението беше редактирано от Andrea Petrova на 30.05.15 21:02.

30.05.15
21:15

Та ти тренираш едва от няколко месеца какво очакваш да стане за толкова кратко време ,хората тренират с години за да постигнат резултатите които искат .....щом забелязваш прогрес значи все пак се движиш на някъде ......следващата логична стъпка е да подхванеш железата и да пооформиш мускулатурата и да бъдеш постоянна и търпелива .....тея дето гонят бързи резултати освен тях получават и нежелани бонуси .....:D

30.05.15
21:47

не искам бързи резултати,а мнение дали съм тръгнала по правилния път все пак в този форум има много хора разбиращи повече от мен в това направление

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1